Zęby: metoda na wybielanie ząbków w domku jak też u dentysty


Niewiele osób ma perfekcyjnie białe zęby. Przebarwienia najczęściej powodowane są paleniem papierosów, piciem kawy oraz czerwonego wina. Wybielanie zębów Wałbrzych jest coraz bardziej popularne i dostępniejsze - zęby wybielić możesz korzystając z żelów, past bielących bądź wybielić je za pomocą lasera przebarwienia mogą być również konsekwencją przyjmowania antybiotyków (w szczególności tetracyklin), picia kawy, herbaty, czerwonego wina, palenia papierosów. A gdy jeszcze zapomnimy o starannym umyciu zębów po jedzeniu, odkłada się na nich płytka nazębna.

zęby
Source: pixabay
Jeśli nie usuwamy jej regularnie, twardnieje – tworzy się kamień. Przez to fundujemy ząbkom zmianę koloru na żółty, na dodatek z czarnymi obwódkami przy dziąsłach – nie do usunięcia domowymi sposobami. Dlatego na początek powinniśmy pójść do dentysty, aby usunął kamień. W powyższym celu możemy wystukać w przeglądarkę przykładowo hasło: dentysta (zobacz stomatolog welldent) w Wałbrzychu. Po paru dniach możemy zacząć przywracanie bieli. Środki wybielające są bezpieczne jak też skuteczne pod warunkiem, iż przestrzegamy zaleceń z ulotki. Ale nie oszukujmy się – zęby jedynie troszkę zjaśnieją i nie znikną z nich plamy, do tego konieczne jest fachowe czyszczenie w gabinecie. Domowe rozjaśnianie trwa parę tygodni, zaś efekt utrzymuje się przez prawie 3–6 miesięcy.

Wejdź naszą następną podstronę. Tam opublikowaliśmy frapujące wiadomości. Prosimy - doczytaj szczegóły. Będzie nam bardzo miło, jeśli wątki będą Ci się podobać.

Pasty – myjemy nimi zęby dwa razy dziennie, rano i wieczorową porą, po jedzeniu. Gdy nie ma możliwości umycia zębów (w ciągu dnia) po jedzeniu, żujmy gumę wybielającą. Pastę taką można stosować bez lęku, ale na zmianę ze zwykłą.dentysta
Source: pixabay
Przeźroczyste paski – nasączone bywają wybielającym żelem. Przykleja się je dokładnie do zębów w górnej i dolnej szczęce dwa razy dziennie i zostawia na pół godziny. Po kilku dniach osiąga się widoczną poprawę białości zębów (można kurację przeciągnąć do dwu tygodni). Ażeby utrzymać dobry efekt, zabieg ten powtarza się co pół roku.Wybielanie sztyftem – po umyciu zębów końcówką sztyftu jak mazakiem trzeba "pomalować" skrupulatnie zęby. Najlepiej robić to na noc. Po dwu tygodniach używania żelu zęby są bielsze. Dwufazowy żel – do zapakowania dołączona jest protetyczna nakładka, którą zanurza się w żelu i każdego dnia nanosi się na poszczególne zęby na 10 minut. Pierwsze rezultaty wybielania możemy zauważyć już po tygodniu regularnego używania (a2stomatologia.pl/oferta/stomatologia-estetyczna/).

Tags: zęby, laser, gabinet, stomatolog, efekt