Zastanawiasz się nad prezentem dla nastoletniego syna? Gra komputerowa to świetny wybór


Zbliżają się święta Bożonarodzeniowe, a ty nadal nie masz prezentu dla swojego kilkunastoletniego syna? A może za parę dni będą jego urodziny i także masz spory problem z odpowiednim podarunkiem? Oczywiście mógłbyś go podpytać, co chce dostać, lecz w ten sposób pozbawimy go niespodzianki.

Czasami lepiej jest mile zaskoczyć, zwłaszcza podczas tak ważnych okazji jak Wigilia lub urodzinowy dzień.

Przejdź na kolejną stronę - tam oczekuje na Ciebie kompleksowy raport (http://varsovia.edu.pl/prywatna-szkola-podstawowa/) tego zagadnienia. Stworzyliśmy go dla Ciebie z radością.

Pomysłem, z jakiego będzie zadowolony każdy nastolatek, są gry na pc. Lecz jak wybrać właściwy tytuł, aby nie zrobić błędu?

Gry na PC
Author: Mace Ojala
Source: http://www.flickr.com
Na pewno znasz zainteresowania swojego syna, więc wybór pomiędzy określonymi typami gier nie powinien być problemem. Najczęściej wybierane są gry akcji i gry sportowe, wnoszące wiele emocji - więcej informacji. Ich bezapelacyjnym pozytywem jest sposobność grania w trybie multiplayer, toteż do rozgrywki mogą dołączyć przyjaciele syna albo Ty, jeśli również przepadasz za takim sposobem spędzania wolnego czasu.

Warte uwagi są także gry strategiczne - do pobrania na PC, które uczą planowania oraz zarządzania, a to umiejętności, jakie przydają się w dorosłym życiu. Można też zakupić przygodówki, poprawiające bystrość graczy. Wymagają rozwiązywania wielu zagadek, z tej przyczyny nie obejdzie się również bez logicznego myślenia i inteligencji. W wyszukaniu konkretnych tytułów mogą wesprzeć nas testy oraz zestawienia gier. Dzięki rankingom bowiem zorientujemy się, które gry plasują się na pierwszych pozycjach oraz są wyjątkowo cenione przez graczy, testy z kolei umożliwią zorientować się czy dana gra będzie dobrze działać na posiadanym przez dziecko sprzęcie.

Nowe gry potrzebują naprawdę dobrego procesora oraz karty graficznej z najwyższej półki, dlatego nie bądź zdziwiony, gdy niebawem twój syn poprosi cię o zakup nowego komputera. Niekiedy wystarczy wymienić kilka części, np. dołożyć jeszcze jeden dysk albo dodatkową kostkę RAM-u, aby komputer zaczął lepiej i szybciej działać, co jest bardzo istotne szczególnie w przypadku dynamicznych gier.

Gry na pc to świetny wybór na podarunek dla nastoletniego syna. Pograjcie razem, ponieważ wspólne spędzanie czasu jest ważne, szczególnie gdy mały szkrab zaczyna wyrastać na młodego mężczyznę, a wtedy szybko można stracić dobry kontakt. Gry komputerowe są jednym ze sposobów pozwalających na rewelacyjną zabawą w rodzinnym gronie. Nie rezygnuj z takich chwil, a nieprzerwanie będziesz się dobrze dogadywać z dziećmi.

Tags: sprzęt, prezent, niespodzianka, multiplayer, RAM