Zapalenie pęcherza moczowego – jak sobie radzić? - przeczytaj więcej w tym temacie


Każdego z nas mogą w mało oczekiwanej chwili złapać trudne dolegliwości. Nikt z nas tego nie planuje, a najczęściej to, czym się żywimy w ciągu dnia, ma niedobry wpływ na nasze samopoczucie. Jedną z nierzadko wymienianych dziś dolegliwości jest m.in. zapalenie pęcherza moczowego. Jest niegroźne, jednak niezwykle uciążliwe, dlatego nie należy lekceważyć tego typu kłopotów.


Mogą one bowiem narastać, co już jest niebezpieczne. Zapaleniu towarzyszy nierzadko także podwyższona temperatura oraz rozmaite bóle mięśniowe. Dla sporej grupy szczególnie trudne do przejścia jest zniesienie
ból brzucha
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
niezwykle złego samopoczucia, dlatego powinni rozpocząć od domowych sposobów. Bezsprzecznie jedną z opcji jest pokrzywa, którą należy pić zaparzoną - Zobacz wlaściwości pokrzywy. Częste bieganie do toalety może uprzykrzyć oraz utrudnić życie bez dwóch zdań. Chorobę tę wywołuje nierzadko pałeczka okrężnicy, określana również jako Eserichia coli. Pojawia się ona też u osób absolutnie zdrowych. Kiedy organizm walczy z przeziębieniem, nie jest jednocześnie w stanie usunąć tej bakterii, stąd wszystkie przykre dolegliwości.

Kliknij na ten link, żeby przeczytać analogiczne materiały. Przykładowo zobacz serwis (https://www.hipokrates-olesnica.pl/laryngolog/), który proponuje interesującą Cię tematykę, a niewątpliwie się nie rozczarujesz.Dlaczego pokrzywa do zaparzania okazuje się tak ważna w naszym planie żywieniowym?

Tradycyjna pokrzywa do zaparzania jest ulubionym napojem na ciepło sporej grupy pań oraz panów. Powinniśmy jednak szczególnie zwracać uwagę na jej właściwości wspierające zdrowie. Pokrzywa to nie jest jedynie chwast, co jest szczególnie warte podkreślenia. Na wsiach od dłuższego czasu znano jej właściwości i ze względu na nie traktowano z ogromnym szacunkiem. Do jej właściwości leczniczych zalicza się między innymi to, że jest niezbędna w kuracji problemów z pęcherzem - leczenie zapalenia pęcherza.


W pokrzywie zawartych jest wiele ważnych witamin, mikroelementów i soli mineralnych, co są niesamowicie pomocne m.in. podczas leczenia kamicy nerkowej oraz artretyzmu. Nie jest to znaczny wydatek, gdyż pokrzywa w aptece kosztuje parę złotych. Dziś nie robi się już jednak zupy z pokrzywy, jak dawniej, jednak zdarza się, że niektórzy dodają ją do posiłków dla zwierząt.

Źródło: poznaj szczegóły.

Tags: apteka, samopoczucie, bakteria