Zakupy na targu staroci - najlepsze koncepcje na udane zakupy.


Zakupy na pchlim targu to najlepsza możliwość do znalezienia wielu interesujących i oryginalnych konceptów do pomieszczenia w domu, lub niezwykle ciekawej i pięknej biżuterii. Mamy niemalże pewność, że nikt inny nie będzie tego mieć.


Na targu
Author: rajkumar1220
Source: http://www.flickr.com
Jako studentka z niecierpliwością czekałam zawsze na targ staroci, które odbywały się raz na miesiąc na lubelskiej starówce. Czego tam nie można było wyszukać! Kupiłam sobie właśnie w tym miejscu moją piękną, starą skórzaną kurtkę Levis’a. Gdybyści wiedzieli jaka jest niezawodna – noszę ją już 7 lat. Jest serio nie do zniszczenia i nadal pięknie wygląda. Skórkę od czasu do czasu traktuję jedynie impregnatem, dokładnie czyszczę. Ma typowo ramoneskowy krój, jest więc idealna na różnego rodzaju koncerty rock’n’rollowe.

Myślisz pewnie, jak kupować na pchlim targu?Prawda, jest to miejsce gdzie mamy możliwość zdobyć zarówno prawdziwy skarb, jak i grat wg sprzedającego wartą dużo kasy. Dlatego na pierwsze zakupy polecam pójść ze stałym bywalcem tego typu imprez.


Mnie wzięła na mój pierwszy pchli targ koleżanka, która świetnie orientuje się w markach ciuchów, ich podróbkach i srebrze. Uchroniła mnie przed zakupieniem rewelacyjnie prezentujących się butów „Nike”. Na szczęście obczaiła pewien drobiazg wskazujący na fakt, że była to kopia.

Czy przeczytany wątek jest interesujący, ale masz chęć na więcej? Chcesz zobaczyć link do artykułu (http://detailing-centrum.pl/)? Zatem namawiamy - wystarczy jedynie kliknąć myszką.Dużo ciekawych wskazówek i aranżacji z wykorzystaniem rzeczy zakupionych na pchlim targu przeczytałam na blogu Lovingit. Blogerka udowadnia, że stare rzeczy mogą błyszczeć i ślicznie prezentować się w mieszkaniach, nawet tych współczesnych.

Czy ten artykuł jest dla Ciebie zajmujący? Jeśli tak, to zamieszczona tutaj ważna treść (https://airpress.pl/) bardzo ważna treść (https://airpress.pl/) też okaże się godna uwagi!

Zobaczcie sami: . Z pewnością odnajdziecie rzeczy, które wykorzystacie we własnych domach.

Tags: zakupy, targ, pchli targ