Poczuć się jak ptak i patrzeć na ziemię z przewyższającego horyzontu.


Odczuwać adrenalinę przychodzącą nam do całego życia. Na moment zamknąć się od rutynowych obowiązków i poczuć właściwe Ja. Na co dzień przeżywamy stres. Jesteśmy w ciągłym pośpiechu i nie wiemy co zrobić szybciej. Staramy się iść za wszystkimi, a w tym dużym działaniu zapominamy na nas samych. Na to co i jak odczuwamy. Nie mamy czasu troszczyć się o swój wygląd fizyczny, psychiczny i duchowy. Paragliding potrafi być właśnie jedną z możliwości, która spowoduje, że znowu odczujemy siebie w 100%.

rzut z lotu ptaka na miasto
Author: Francisco Anzola
Source: http://www.flickr.com
Tylko my, powietrze, chmury i niesamowity krajobraz. Wskutek tego, możemy odczuć siebie tu i teraz. Skoncentrować się na emocjach. Nie myśleć na nic drugiego. Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów jak się odciąć od ziemi. Paragliding możemy komuś zakupić w prezencie. O ile, ktoś uwielbia sporty ekstremalne, to zapewne się tym podnieci. Można też wziąć udział w różnych kursów szkoleniowych, przy użyciu których możemy udoskonalić się w tym sporcie. Te lekcje oferowane są jak w Polsce tak również we Francji,Alpach i innych krajach. Nie należy zdobywać od razu nowego sprzętu. Przewaga szkół posiada własne akcesoria. Po kursie otrzymamy więcej informacji o urządzeniu, z powodu jakich jesteśmy w stanie zakupić dla nas ten odpowiedni. Kursy są mniej więcej pięciu dni i są podzielone na trzy serie. W lekcjach największy nacisk stawia się na ochronę, gdyż jest ono w tym sporcie najważniejsze. Z przelotu możemy dostać nagranie, jakie jest wyjątkową pamiątką na zawsze - .skok na bungee
Author: Mark Harkin
Source: http://www.flickr.com
Możemy skorzystać też z innych wyborów. Jest wiele sportów, gdzie doświadczamy sami siebie i też to, do czego wszystkiego jesteśmy zdolni. Bardziej adrenalinowe sporty, w charakterze na przykład bungee jumping, również są w stanie w nas pokazać nowych ludzi. Wskutekjakiegokolwiek sportu, czujemy, że żyjemy. Większość w nas się rozbudza i zachęca do czynienia. Nie redukujmy się do możliwości, które już znamy. Możliwości, jakie istnieją wokół nas, istnieją dla nas. Istnieją teray po to, by je próbować i używać. Strach jest pierwszym z głównych naszych ograniczeń. Zamieńmy utrudnienia niepowodzeń i strachu w bariery sukcesu.

Tags: wygląd, wizerunek, nagranie, ograniczenie