Wycisz się w pomorskim, czyli wyprawa do Swornychgaci

Posted on 11/07/2018 3:48pm

Wyprawiasz się na wczasy z dala od wielkich, pełnych turystów ośrodków? Oczekujesz ciszy, wyłączenia od e-maila, chcąc być sam na sam lub z partnerem? Rozważ wyprawę w ciche miejsce polskiej prowincji, z dala od szkodzących płucom fabryk, miast i korporacji.


. To bardzo stara polska miejscowość, z wiekową tradycją sięgającą kilkuset lat wstecz. Jej walorami są pobliskie szlaki turystyczne.

Dalej od centrum, bliżej do ścieżek z pewnością odnajdziesz tańsze lokum na wynajem noclegu (jeśli chcesz zaoszczędzić lub poszukać czegoś w bardziej survivalowym stylu). Tak samo wygląda sprawa odpoczynku kiedy szukamy miejscowości w podobny „deseń”. Nie musimy wypatrywać daleko od Kościerzyny - województwo pomorskie bogate jest w miasteczka o podobnym profilu turystyczno-historycznym, gdzie znajdziemy polecone noclegi (www.mojekonferencje.pl/warszawa/eurocentrum-konferencyjne). Swornegacie - nazwa co najmniej inspirująca - to miejscowość licząca kilkuset mieszkańców, wspominana wzmiankami historycznymi już od kilkuset lat. Dla niehistorycznych osób te informacje nie mają żadnego znaczenia, dużo bardziej interesujące okażą się walory terenowe i ewentualne noclegi. Aktywny wypoczynek to tutaj co najmniej rajdy piesze po rowerowe wyprawy na quadach kończąc! Spraw noclegi (www.mojekonferencje.pl/warszawa/mysia-3) cej szczegółów - .

Miejscowości z pomorskiego stanowią interesującą propozycję dla poszukujących alternatywnych ośrodków i zmęczonych zbyt intensywnym trybem życia w mieście. Każdy kto potrafi odpoczywać na łonie natury i nie boi się tygodniowego odcięcia od świata i internetu może znaleźć tu chwilkę tylko dla siebie.

Tags: wczasy, noclegi, Pomorze