W jaki sposób wyselekcjonować żeglarski obóz. Poradnik


Po pierwsze zastanów się - z kim jechać na obóz ? Najbezpieczniej jest wybrać sprawdzone miejsce. Jeżeli Twój kumpel był na obozie po czym wrócił zadowolony, to będzie to najlepsza rekomendacja.


Jeśli zaś nikt Ci nie może polecić konkretnego przedsiębiorstwa, najpierw dokonaj selekcji pośród organizatorów.
opony Pirelli
Author: Automobile Italia
Source: http://www.flickr.com


Lewis Hamilton


Na pewno strzeż się ofert najtańszych, oferowanych przez nieduże, nieznane czy też nowo powstałe firmy. Lepiej szukać ofert promocyjnych w większej, sprawdzonej firmie.


Po wstępnej selekcji organizatorów trzeba zastanowić się, jakie są Twoje oczekiwania? Czy pragniesz wyjechać na obóz żeglarski, żeby wypocząć, przy okazji zgłębiając tajemnice żeglarstwa? A może przy okazji potrzebujesz ukończyć kurs sternika motorowodnego i na koniec zdobyć patent? Zapamiętaj ażeby strzec się obozów zwanych "dwa w jednym". Gdy ktoś oferuje Ci akcję "szkoleniowo-turystyczną", wówczas musi łączyć ona w sobie zalety i wady zarówno pływania turystycznego, jak też instruktażu. W rzeczywistości jednakże uczestnicy takowych obozów żeglarskich będą mieli całkiem sprzeczne wyczekiwania: część ludzi pragnie jak najdłużej pływać, by trenować do egzaminu, zaś pewna część wolałaby przykładowo zwiedzać. Rodzi to niepotrzebne konflikty i w rezultacie nikt nie będzie do końca zadowolony.

Jeśli ciekawi Cię ciąg dalszy pływanie dla dzieci kraków naszego opisu zapraszamy do następnego artykułu, który znajduje się pod poniższym linkiem. W nim rozproszymy wszystkie Twe wątpliwości.

O ile nie potrzebujesz jeszcze uzyskiwać patentu, wybierz obóz turystyczny. Najlepszy będzie wtenczas rejs.
Podczas takiego rejsu poznasz sport żeglarski w praktyce: żeglowanie po różnych akwenach, noclegi w portach jak też na bindugach, być może przepłyniesz przez kanał czy też śluzę. A na pewno odpoczniesz jak też zwiedzisz najciekawsze miejsca na pięknych Mazurach.

Tags: firmy, czas, miejsca, miejsce, interes