W jaki sposób działają bardzo powszechne specyfiki dla kulturystów? Na jakie rzeczy wpływa cytrulina oraz Oxymetholon?


Osoby pracujące dużo nad kształtowaniem masy mięśniowej doskonale zdają sobie sprawę, iż same zestawy ćwiczeń nie dadzą szybkich efektów. Warto wiedzieć więcej o różnych suplementach branych przy okazji dużego wysiłku. W jaki sposób działają dość popularne środki czyli cytrulina oraz Oxymetholon?


oxymetholon
Author: iBox
Source: iBox
Cytrulina ma za zadanie zwiększenie tworzenia się tlenku azotu. W ten sposób poprawia się wydolność tlenowa jak również suplement ten bardzo poprawia wytrzymałość. Dla sporej ilości kulturystów istotny jest również fakt, że cytrulina sprawia, że uczucie zmęczenia podczas wysiłku jest po prostu mniejsze. W ten sposób można wykonywać ćwiczenia o wiele dłużej aniżeli normalnie. Mniejsze jest także zakwaszenie mięśni. Wspaniałą sprawą jest na pewno to, że składnik taki pomaga nie stracić już rozbudowanej tkanki mięśniowej. Dajmy na to podczas przestojów w treningach.


cytrulina
Author: Erik Wilde
Source: http://www.flickr.com
Cytrulina świetnie powoduje między innymi zmniejszenie wyrzucania przez organizm różnego rodzaju istotnych pierwiastków Takich jak potas, magnez, wapń i tym podobne. Oprócz tego bóle mięśni po treningach, potocznie zwane "zakwasami" męczą w mniejszym stopniu, jeżeli przyjmujemy cytrulinę.


Oxymetholon natomiast sprawia, iż większa jest produkcja czerwonych krwinek.

Nie ociągaj się — sprawdź jakie fascynujące treści posiada nasza autorska strona. Jej temat zapewne niezwykle Cię zaciekawi.

W taki sposób transportowanie tlenu do mięśni jest o wiele szybsze. W efekcie otrzymujemy sporą siłę mięśni, jaka robi trening efektywniejszym. Ćwiczenia przynoszą o wiele szybsze rezultaty, niż normalnie. Trzeba dodać, że osoby przyjmujące ten specyfik, posiadają duże pokłady siły. Mogą z każdym treningiem podnosić coraz większe ciężary. Efekt siły trwa długo. Mało tego, Oxymetholon powoduje szybszą regenerację siły pomiędzy treningami, a nawet między kolejnymi seriami ćwiczeń - .


Osoby chcące przyjmować ten preparat, powinny wiedzieć, że nie jest on odpowiedni dla zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Jeżeli ktoś jest już średnio zaawansowany będzie mógł rozpocząć od dawki około 50 mg i potem systematycznie może być zwiększane. Każdy powinien dobierać suplementy według swoich potrzeb. Trzeba wiedzieć, że organizm może mieć różne reakcje. Z tego względu nie można lekceważyć różnych objawów, które daje nam nasze ciało.