W dzisiejszych czasach w każdym gabinecie lekarskim albo w szpitalu należy stosować strzykawki jednokrotnego użytku


Czystość przy robieniu jakichkolwiek zabiegów w obecnych czasach wydaje się już być standardem we wszystkich gabinetach.


Dawniej używało się strzykawek wielokrotnego użytku.


kajak
Author: isox4
Source: http://www.flickr.com


Po prostu się je wyparzało. Jednakże dzisiaj byłoby to już wykluczone. Teraz, gdy na świecie krąży tak dużo różnych dziwnych chorób, doktorzy starają się minimalizować zagrożenie. W gabinecie pielęgniarskim, dentystycznym, kosmetycznym, klinice oraz szpitalu — wszyscy używają strzykawek jednokrotnego użytku. To szalenie istotne.

Obecnie niełatwo o dobre i wiarygodne informacje (https://mykuba.pl/) w kontekście prezentowanej problematyki, ale jeżeli chcesz takie zobaczyć, to zwyczajnie kliknij ten odnośnik!

Chodzi najbardziej o zdrowie pacjentów. I oczywiście powinni oni sprawdzać, czy strzykawka, którą za sekundę będzie zrobiony im zastrzyk, jest nowa oraz na ich oczach wyciągnięta z opakowania. Jeżeli pielęgniarka lub ktokolwiek z personelu medycznego będzie odwracać się wtedy do nas tyłem, to trzeba odmówić przyjęcia zastrzyku. Musimy dopominać się wymiany strzykawki i otwarcia kolejnego opakowania, tak żebyśmy widzieli ten proces. I nie będzie to wcale kwestia tak zwanego „widzi mi się”, tylko prawidłowa troska o swe zdrowie i również życie. Wszystkie gabinety muszą podpisać dobre umowy z firmami, które produkują strzykawki. By mieć możliwość je sprzedawać, muszą mieć one właściwe certyfikaty. Każda strzykawka też musi mieć atest.
Trzeba to zweryfikować, by uniknąć potem jakiś kłopotów oraz ewentualnych rozpraw sądowych. Powinniśmy kupować strzykawki w sprawdzonych hurtowniach. Duże zamówienia będą się bardziej opłacały.

Tags: żel, proces, problem