Ubrania i buty na okres jesienno-zimowy


Każda pora roku ma swoje prawa także w aspekcie strojów. Nierzadko zdarza się tak, że lato kończy się znienacka, a upalne dni zastępują chłody. Wraz ze spadkiem długości dnia jest znacznie zimniej, a opadów znacznie więcej. Z tego powodu nierzadko zdarza się, że tego typu nagły „atak” jesieni generuje zwiększoną konieczność zakupu nowych ubrań. Dotyczy to nie tylko ludzi starających się podążać za modą.

buty
Author: Sjoerd Lammers
Source: http://www.flickr.com
Ubrania na jesień są grubsze, jak również w większości przypadków utrzymane w innych odcieniach niż te noszone latem. Kolorowe, przykładowo jaskrawe czerwone sukienki zastępowane są ubraniami o odcieniach bardziej stonowanych ). Widać na przykład tendencję do nagminnego wybierania ubrań w odcieniach najczęściej kojarzących się z jesienią, a więc brązie, brudnej i szarościach. Zima (opony zimowe13) to natomiast czas ubrań z grubych tkanin, ocieplanych płaszczy i ciekawych dodatków.

Jesienna elegancjaW każdym momencie roku zdarzają się sytuacje wymagające odświętnego ubrania. W chłodnych miesiącach rzecz jasna powinny to być rzeczy grubsze.

Przejdź na naszą witrynę. Znajdziesz tam każdego dnia wyłącznie kompleksowy raport (http://www.crossjeans.pl/ona/akcesoria). Precyzyjne informacje zapewne spełnią Twoje wymagania.

Przykładowo eleganckie czarne czółenka (zobacz na:na obcasie są dobre wyłącznie na ciepłe jesienne dni, w okresie zimowym w większości sytuacji dopuszczalna jest zamiana obuwia tego rodzaju na czarne botki czy kozaki. Znaczące jest, by buty te nie były wyzywające i spełniały elementarne założenia elegancji. Jesienne stroje na specjalną okazję trzeba uzupełniać pasującymi okryciami wierzchnimi. Na eleganckie okazje w przypadku obu płci musi być to płaszcz, gdyż kurtka jest niezbyt eleganckim dodatkiem. Ma to tym większe znaczenie w przypadku mężczyzn, od których sytuacja wymaga wystąpienia w garniturze.

Na sportowo
Także fani ubrań sportowych mogą znaleźć coś dla siebie na chłodne miesiące. Tego typu rzeczy bywają nierzadko cieplejsze i bardziej komfortowe od pozostałych. Przykładem będą sportowe lub górskie kurtki, które mają elementy z polaru i posiadają specjalny system izolacji od zimnego powietrza ). Takie rzeczy wykorzystywane są przykładowo przez miłośników nart i snowboardu. Rozmaite marki kojarzące się ze sportowym obuwiem również oferują pary na zimniejsze dni. Na przykład buty zimowe marki Adidas są dość bogato reprezentowane i obejmują na przykład modele ocieplane.

Tags: jesień, sukienki, buty