Transferowy druk wodny - Sprawdź w jaki sposób możesz wykorzystać wydruk wodny!


Nikogo nie powinien zaskakiwać fakt, że po latach samochód traci swój pierwotny blask. Błyszczący parę lat temu lakier staje się matowy, wnętrze już nas nie zachwyca jak w dniu kupna... Wtedy kierowcy, którzy traktują swój nabytek jako coś więcej niż tylko środek transportu, decydują się na zmianę jego wyglądu.


Podstawą jest renowacja lakieru, wymiana starych emblematów, listew i felg. Jeśli nosimy się z zamiarem by pozostać z autem na dłużej, możemy dać upust motoryzacyjnym fantazjom i zainwestować w tuning wizualny, inaczej wyposażenie samochodu w dodatkowe akcesoria i dodatki.

Automaniacy wprowadzane modyfikacje traktują jako odzwierciedlenie własnego stylu, trend, wyrażenie swojej niezależności. Planują stworzyć specyficzny, unikalny egzemplarz danego modelu. Tuning optyczny ma na celu zmianę wyglądu samochodu z zewnątrz i we wnętrzu. W środku aut jesteśmy w stanie zmienić praktycznie każdy element, poczynając od foteli, kierownicy, tapicerki jak również wstawienia sprzętu audio, itd.
Przy zmianach zewnętrznych auta najczęściej spotykamy się z zastosowaniem efektownych, aluminiowych obręczy, montażem sportowych tłumików, stosowaniem różnych dekoracji, spojlerów, zderzaków.


druk wodny
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Nowatorską, acz przyjętą z wielkim entuzjazmem metodą na błyskawiczne odświeżenie powierzchni jest tzw. Transferowy druk (przeniesiony tutaj) wodny. Polega ona na przeniesieniu wzoru na materiał, np. części karoserii lub felgę. Druk (sprawdź https://tdruk.pl/blog/) wodny - jest niezniszczalny – pokryty jest warstwą lakieru. Powierzchnie pokryte transferowym drukiem wodnym są najwyższej jakości, łatwe w utrzymaniu, odporne na zarysowania, warunki atmosferyczne czy wysokie temperatury. Jest to dobry pomysł na odnowienie nie tylko wysłużonych części motoryzacyjnych. Technologia nanoszenia wzorów pozwala nam na przekształcanie wyeksploatowanych przedmiotów codziennego użytku w prawdziwe dzieła sztuki czarujące estetyka wykonania i oryginalnością.

Sposobów na zmianę wizualną jest całkiem sporo, a wszystko zależy od zasobów finansowych klienta. Decydując się na takie zmiany, trzeba jednak uważać, by robić to z wyczuciem. Przesadny tuning nie będzie ozdobą, a samochód może być znacznie trudniej odsprzedać.

Tags: LCD, samochód, Tuning, zderzak, spojler