Smukła oraz wyrzeźbiona sylwetka to marzenie wielu osób — możemy ją uzyskać pod bacznym okiem trenera


Dziś trudno wyobrazić sobie, by istniał ktokolwiek, komu nie zależałoby na pięknym wyglądzie.


Pragnienie schudnięcia i wyrzeźbienia szczupłej sylwetki to jedynie początek sukcesu.
ear laryngolog
Author: Hey Paul Studios
Source: http://www.flickr.com


trener
Source: http://sxc.hu/


Niestety masa osób posiada słomiany zapał oraz najczęściej kończy się na gromkich obietnicach. By nie porzucić treningu po dwóch czy trzech próbach, pomocny może okazać się trener. To osoba, która weźmie się za nas i poprowadzi przez ciężki czas gubienia zbędnych kilogramów i budowania mocnych mięśni. Będzie to czas utraty zapału i niekiedy złości, ale także radości z osiąganych postępów. Musimy bowiem jasno sobie powiedzieć, że szczupłą sylwetkę nie możemy osiągnąć w trzy tygodnie. Reklamy tak twierdzą, gdy chcą sprzedać różne pastylki oraz inne preparaty, ale to kompletne kłamstwo. Jedynie ćwiczenia oraz zdrowa dieta dadzą pożądany oraz trwały efekt. Aby nie popadać w frustrację tym, że efekty nie są zauważalne od razu, należy przed sobą dostrzegać pośrednie cele. To pomaga. Poza tym wsparcie coacha będzie nieocenione.

Nie zwlekaj, tylko poczytaj więcej klinika leczenia depresji na ten wątek - informacje okażą się na pewno niezwykle fascynujące, zatem kliknij tutaj i zobacz więcej.

Nie tylko będzie on wymyślał dla nas ćwiczenia, które skutecznie pozwolą nam spalać tłuszcz, ale nie dopuści także do żadnej kontuzji. Nierzadkim problemem osób, które trenują sami, jest to, że robią sobie krzywdę.
Przemęczają się już na pierwszych treningach, gdyż pragną od razu widzieć efekty i bywają niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj nagle chcą biegać po kilkanaście km lub podnosić po 80 kg na jednej ręce. To pewnie będzie miało bolesne skutki.

Tags: Ciąża, preparaty, trening, czas, osoba