Rewelacyjne warunki leasingowe


Wielu z Państwa interesuje się tym, w jaki sposób można wziąć samochód w tzw. leasing. Nie bez znaczenia są warunki, jakie zapewnia takie rozwiązanie. Leasing jest umownym stosunkiem cywilnoprawnym. W ramach takiej umowy jedna z jej stron, nazywana dalej w dokumentach jako osoba finansująca lub leasingodawca, może przekazać drugiej stronie, czyli korzystającemu – leasingobiorcy, absolutne prawo do używania czegoś, co jest tej umowy przedmiotem.


Audi RS7
Author: Wheels ON
Source: http://www.flickr.com
Leasing samochodów a korzyści z rat leasingowych

Kiedy przyjrzymy się bliżej postulatom, co dotyczą umowy, można z łatwością dostrzec korzyści. Doceniane firmy od lat zajmujące się tym obszarem oferują leasing samochodów osobowych i dostawczych na niezwykle doskonałym poziomie. Leasingowane są auta zarówno nowe, jak i używane. Dodatkowo, do dyspozycji klientów obu stron są atrakcyjne i elastyczne warunki finansowania. Na wyjątkowo korzystnych warunkach można dokupić wymagane ubezpieczenie oraz jeszcze kartę paliwową.

Wieloletnie doświadczenie specjalistów przesądza o sukcesie

W zakres doświadczenia specjalistów wchodzi również wspólna praca z największymi dostawcami, dealerami i markami samochodów. Może to przesądzić nierzadko o tym, że jeszcze więcej klientów pragnie skorzystać z usług polecanych specjalistów. Oferowany dziś leasing samochodów w ING Lease może zapewnić pełne zadowolenie z warunków umowy. Ponadto doświadczeni fachowcy pomogą dobrać właściwy model auta. Porządne auto (manometr do opon z legalizacją) z pewnością przyda się w firmie.

kierownica mitsubischi
Author: Nikita Novozhilov
Source: http://www.flickr.com
Warto zaufać bardzo rekomendowanym opcjom

Przydatny w prowadzeniu biznesu, który systematycznie się rozwija, jest na pewno samochód. Nie każdy przedsiębiorca jednak pozwala sobie na to, by zapłacić gotówką z góry za nowoczesne auto. Nazwa leasing, a konkretnie leasing samochodów, pochodzi od wyrazu to lease oznaczającego w języku angielskim: wynająć. Korzyści wypływające z tego rodzaju umowy dla leasingobiorcy to między innymi niewielkie zaangażowanie własnego kapitału. Jest to umowa obowiązująca na na piśmie okres, przy wywiązywaniu się z opłat.

Tags: auta, leasing, dealerzy