Regularna suplementacja kluczem do pięknych mięśni


Wszyscy zwariowali na punkcie treningów w siłowni, jakie mają na celu zachować ciało w idealnym stanie i przy okazji wydłużyć życie. Ale jakich używać suplementów, by dopomóc w szybszym i skutecznym uzyskaniu docelowego kształtu ciała?


Na pomoc przychodzi marka Universal Nutrition, jaka sprzedaje jedne z najlepszych na świecie suplementy.


Złota statuetka
Author: Ulrich Peters
Source: http://www.flickr.com
W bogatej ofercie produktów firma Universal proponuje wiele bardzo zaawansowanych suplementów. Jedne są proponowane nowicjuszom, są to przygotowane przez specjalistów mieszanki, jakie wystarczy zalać wodą lub mlekiem, należą do nich tak zwane gainery, to jest gotowe mieszanki białek, cukrów, składników wspomagających rozrost mięśni oraz krążenie mięśni. Dla bardziej obytych użytkowników siłowni produkowane są totalnie inne mieszanki, które nie będą miały na celu wzrostu masy mięśniowej, ale w zależności od zainteresowań człowieka, wzrost wytrzymałości mięśniowej albo mocy konkretnych partii mięśni. Istotne jest żeby już na samym rozpoczęciu ścieżki do smukłej sylwetki lub pięknie wyeksponowanych mięśni zacząć brać kreatynę – Universal Creatine, jaka jest stanowczo jedną z najskuteczniejszych na rynku. Odżywki Universal do znalezienia na tej - stronie internetowej. Kreatyna jest normalnie generowana w ludzkiej wątrobie, toteż stosowanie tego związku aminokwasów jest zupełnie bezpieczne dla ciała. Dzięki podaniu zwiększonej ilości tego związku zezwalamy mięśniom, a konkretnie mitochondriom na syntezę ATP, który jest w zasadzie energią dla naszego organizmu.

Podobał Ci się zaprezentowany wpis? Jeżeli tak, zgłąb użyteczne zagadnienia, które z inspiracją opisaliśmy w najnowszym artykule.

Dlatego suplementacja kreatyną – Universal Creatine jest polecana każdemu, kto uprawia sporty wytrzymałościowe. Ponadto rekomendujemy używanie produktu Universal Shock Therapy, jaki to jest tak zwaną „przedtreningówką”, z tego powodu trzeba spożyć go najpóźniej trzydzieści minut przed wysiłkiem fizycznym. Przedtreningówki posiadają różnorakie składy, lecz sposób działania w przybliżeniu jednakowy, czyli przygotować organizm do zwiększonego wysiłku wytrzymałościowego lub siłowego.


Dopowiemy jeszcze na koniec, iż jeśli rozglądacie się za dobrym strojem na trening Adidas wypuścił ostatnio we współpracy z zawodowymi kulturystami, specjalną serię odzieży treningowej. Trening Adidasa i creatine na masę znajdziesz na tym portalu - sprawdź link.


Głęboko wierzymy w to, iż rekomendowane przez nas produkty są wysokiej jakości i dają znakomite rezultaty, jeżeli są stosowane systematycznie.

Tags: system, ćwiczeń, produkt