Razowe muffiny – dlaczego warto je wykonać?


Duża liczba przekąsek jest smacznych, ale z reguły nie odpowiadają osobom, które mają zamiar dbać. Na przykład tradycyjne babeczki mogą znacząco zaokrąglić sylwetkę. A że są naprawdę pyszne, to niełatwo przestać je pochłaniać. Na paru gryzach właściwie nie da się skończyć.


muffiny
Author: Lisa
Source: http://www.flickr.com
Z pomocą na szczęście przychodzą podobne wypieki w nieco odmienionej wersji. To właśnie takie muffiny są metodą na dużo zdrowszą przekąskę. Jakimi jeszcze plusami mogą poszczycić się razowe muffiny? Dlaczego warto je zrobić?. Jak wspomnieliśmy, muffiny razowe są mniej tuczące od wersji standardowej. Spokojnie możesz zjeść dwie lub trzy, bez obaw o to że efekty posiłku będą widoczne w biodrach. Ponadto babeczki możesz wzbogacić pyszny otrębami.

Odwiedź adres tej podstrony (https://sklep-wina.pl/pol_m_Oferta_Kraj-pochodzenia_Niemcy-191.html) - specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nowe posty na ten intrygujący temat. Kliknij w ten link - warto!Taki dodatek to często stosowany element zdrowego jadłospisu. Nie dość, że mają mało kalorii, to jeszcze oczyszczają układ pokarmowy i są źródłem wielu cennych składników mineralnych i witamin. Następna mocna strona muffinów to fakt, że można się nimi mocno nasycić. To sprawia, ze razowe muffiny są świetną przekąską np. podczas przerwy. Pozwalają na to, by w mig się najeść i nabrać energię na następne godziny. Jednak równie dobrze nadają się jako dodatek na spotkanie z przyjaciółmi.


muffiny
Author: Personal Creations
Source: http://www.flickr.com
Co więcej muffiny w wersji razowej są łatwe do przyrządzenia. Możesz je zrobić w wolne popołudnie i cieszyć się ich smakiem podczas wieczornego wypoczynku. To idealny pomysł także z tego powodu, że babeczki wyjątkowo dobrze smakują wtedy, kiedy są wciąż świeże i wilgotne. Mogą posiadać nawet płynne wnętrze, które sprawia, że ich jedzenie to niezapomniane kulinarne przeżycie. Możesz mieć pewność, że cudowne babeczki przypadną do gustu każdemu, kto tylko będzie miał to szczęście, by ich spróbować.

Tags: babeczki, muffiny, razowe muffiny