Prezenty fantastyczne dla chłopaka!


Mężczyźni też lubią być obdarowywani prezentami, tylko nie chcą się do tego przyznać.
Odpowiedni prezent dla faceta to nie lada wyzwanie. Na szczęście w naszym sklepie internetowym znajdziesz starannie wyszukane, najlepsze pomysły na upominek dla chłopaka. Nasz sklep online to kopalnia prezentów - męskich, niepoważnych oraz użytecznych. W tym miesiącu w szczególności poleca się: produkty firmy Natec oraz Navroad.


komputer
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Każdy mężczyzna lubi komputery. Z pewnością nowe akcesoria do laptopa sprawią mu dużą przyjemność. Misją marki Natec jest dostarczanie najwyższej klasy akcesoriów komputerowych, spełniających wszelkie oczekiwania Klientów. Akcesoria komputerowe tej marki charakteryzują się nowatorskim wzornictwem oraz technologiczną perfekcją. Obecnie marka obejmuje swoim zasięgiem następujące grupy produktów: klawiatury, myszki, słuchawki, czytniki kart, pendrive'y, kamery internetowe, etui do laptopów oraz podkładki. Marka Natec wciąż podąża za trendami i ma zamiar wprowadzać do swojej oferty następne grupy akcesoriów komputerowych. Urządzenia marki Natec przechodzą przez szereg skomplikowanych testów nim trafią do rąk konsumenta by mieć pewność, że każdy pojedynczy produkt jest fachowo wykonany oraz bezpieczny dla użytkownika. Potwierdzeniem działania marki w obszarze jakości są przyznane certyfikat CE i ROHS oraz dwuletnia gwarancja producenta na wszystkie akcesoria Natec - zobacz więcej szczegółów.


samochód
Author: Gib Goodrich
Source: http://www.flickr.com
Oprócz komputerów faceci mają także bzika na punkcie samochodów. Ciekawym pomysłem na upominek może być zatem - nawigacja samochodowa. Nowoczesna nawigacja Navroad, przeznaczona jest dla osób, które cenią łatwość obsługi, szybkość oraz niezawodność. Elegancka obudowa oraz 5-calowy ekran zapewni wysokiej jakości obraz, zarówno w czasie używania nawigacji jak i w czasie używania tabletu do korzystania z Internetu, grania czy czytania e-booków. Szybki procesor gwarantuje niezawodną pracę urządzenia. Nawigacja samochodowa Navroad szybko doprowadza klienta do miejsca przeznaczenia za pomocą wybranego programu do nawigacji, a otwarty system zapewni wolność jego wyboru - samochodowa navroad. Ponadto urządzenia daje także możliwość słuchania muzyki, czytania e-boków oraz oglądania filmów. Nawigację Navroad oprócz tego wyposażono w kompletny zestaw niezbędnych akcesoriów jak: dedykowany uchwyt na szybę oraz ładowarkę samochodową.

Zaciekawił Cię ten opis? Jeżeli tak, to wejdź do kolejnego tekstu i czytaj dalej tłumik do skutera 4t o tym, co najbardziej Cię interesuje.

Jest Możliwość ładowania przez gniazdko miniUSB, co zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania. Nawigacja gotowa jest do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka, dzięki wbudowanemu modułowi GPS wraz z preinstalowanym oprogramowaniem mapFactor i mapą naszego kraju, które doprowadzi użytkownika do celu szybko i sprawnie. W przypadku zainteresowania mapami innych krajów użytkownik może je darmowo pobrać nie wychodząc z aplikacji.

Tags: GPS, samochód, marka, online