Oferta papierosów elektronicznych


Zdrowie, estetyka, bezpieczeństwo, dbałość o finanse – to tylko nieliczne plusy e-papierosa. Cóż to takiego?


Jest to innowacyjne urządzenie, przypominające z wyglądu tradycyjnego papierosa.
E-papierosy podają minimalne ilości nikotyny, lecz są mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy. Przede wszystkim jednak, palenie e-papierosów jest bardziej ekonomiczne. Cena epapierosa jest wyższa od popularnego wyrobu tytoniowego, to prawda - jednak należy myśleć długoterminowo – epapieros jest zdecydowanie tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Inwestycja zwróci się więc w ciągu najbliższych kilku tygodni zaś my możemy już tylko oszczędzać zaś zaoszczędzone fundusze przeznaczać na przyjemności.
Elektroniczne papierosy to przede wszystkim brak wydzielania substancji smolistych, metali ciężkich oraz związków rakotwórczych i możliwość palenia w towarzystwie, gdyż dym jest bezbarwny i ma przyjemny zapach zależnie od liquidy. Nasze zęby dentysta wilanów i paznokcie nie ulegają żółknięciu, zaś oddech pozostaje świeży na długi czas. Plusem używania e-papierosa jest to, iż jego właściciele sami są w stanie zadecydować o stężeniu nikotyny.
elektroniczny papieros
Author: Lindsay Fox
Source: http://www.flickr.com

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych papierosów kupić możemy płyny mocne, średnie i słabe. Dodatkowych walorów smakowych i zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Każdy palący sam decyduje o swoi paleniu, jednocześnie sprawując nad tym kontrolę.


E-papieros to zasadniczo nowy produkt w naszym kraju - na zachodzie cieszy się jednak dużą popularnością. Niejakim problemem dla części osób może być z pewnością inwestycja na kupienie dobrego e-papierosa. Lecz cały czas miejmy na uwadze, inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, ponieważ oszczędzamy na kupowaniu tradycyjnych papierosów, których cena z roku na rok wzrasta. Z tego powodu powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.

W internecie znajdziemy modele wyglądem bardzo zbliżone do popularnego papierosa, a także w kształcie fajki lub cygara. Wygląd e-papierosa nie wpływa na jego działanie - na cenę, owszem. Papieros elektroniczny może posiadać także pomocne funkcje np. : pomiar ilości zużytej baterii, mini wyświetlacz z godziną i datą czy długość zaciągnięć. Urządzenie warte uwagi!

Tags: e-papieros, papieros elektroniczny, liquidu