Nowe wydanie chirurgii plastycznej


Każda pani pragnie wyglądać okazale, także jeśli skończyła już 50 lat. W tym celu udaje się do kosmetyczki, kupuje drogie preparaty przeciwzmarszczkowe, chodzi na aerobik, aby wciąż posiadać ciało dwudziestoletniej dziewczyny.
google
Source: pixabay.com
Jednak nie tylko te części swego ciała, widziane przez przypadkowych przechodniów, pragnie ona w sobie upiększać. Także mocniej intymne miejsca, dla niektórych pań warte są poprawienia, aby wyglądały jak dwadzieścia lat temu.


Mowa tu o wargach sromowych. Ostatnimi czasy w Polsce popularna jest labioplastyka (), procedura, która pozwala skorygować tą część ciała kobiety. Bowiem w wyniku połogów oraz utraty elastyczności skóry, niektóre panie będą wstydzić się nie bardzo estetycznych warg, które w niczym nie przypominają tych sprzed kilkudziesięciu lat.

Podnoszona tu tematyka jest według Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to wejdź do serwisu wypalenie zawodowe objawy Dom-Rehab, który publikuje podobne tematy.

Do niedawna, w latach 90-tych tego rodzaju kłopoty były bagatelizowane, jednak dzisiaj ginekologia estetyczna jest tak rozwinięta, że już nikt nie musi się wstydzić nieatrakcyjnych warg.


śniadanie
Author: Segafredo Zanetti
Source: Segafredo Zanetti
oczy
Author: Sternik
Source: http://www.flickr.com
Myślisz że i tobie przydałaby się labioplastyka, jednak wstydzisz się przystąpić do zabiegu? Niesłusznie, w końcu nie różni się on za bardzo od korekcji biustu, poza tym, jest o wiele mniej niebezpieczny dla zdrowia. Jednak jako, że dotyczy osobistej sfery kobiecej, wywołuje dość duże kontrowersje. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym zagadnieniu, możesz odwiedzić klinikę, w której oferowana jest ginekologia estetyczna ( centrum). Spotkasz tam niezwykle profesjonalny i dyskretny personel. lekarz prowadzący na pewno będzie biegły w procedurze, oraz będzie w mocy odpowiedzieć na każde twoje pytanie.


Labioplastyka jest nadzieją dla kobiet, które po 50-tce nadal są aktywne seksualnie, jednak wstydzą się postaci swych warg sromowych. Jeżeli jesteś jedną z tych osób umów się na wizytę w klinice, lekarz odpowie na twoje pytania, rozwiewając na pewno wszelkie twoje obawy.

Tags: wygląd, preparaty, lek, ginekologia, kłopoty