Nadchodzi wiosna! Jak odpowiednio zadbać o siebie w te wiosenne miesiące?


Właściwie co roku razem z nadejściem wiosny na różnego rodzaju siłowniach czy po prostu w parkach pojawia się coraz większa ilość osób - nic w końcu dziwnego, gdyż zwykle staramy się stracić zbędne kilogramy po zimie, a równocześnie zadbać o swoją kondycję na zbliżające się cieplejsze miesiące.
Jeżeli Ty także postanowiłaś zabrać się za siebie, zobacz, jakie mamy dla Ciebie propozycje!


Rolki właściwie dla każdego!


Jeśli rolki kojarzyły Ci się praktycznie jedynie z małymi dzieciakami, nic bardziej mylnego - okazuje się, że rolki damskie mogą być fantastycznym sposobem na zrobienie mięśni pośladków a jednocześnie potrafią sprawić dziewczynie w każdym wieku ogromną frajdę! Jeżeli zapomniałaś już, jak konkretnie jeździ się na rolkach, wtedy bez wątpliwości nie zaszkodzi wziąć paru lekcji u swej córki czy innej małej dziewczynki. Takie rolki damskie (sprawdź pełną ofertę na tej stronie) to także znakomita propozycja pozwalająca na spędzenie dużej ilości czasu ze swoim dzieckiem, zatem kaska na roli w rękę i do dzieła!


impreza
Author: Tyler Bolken
Source: http://www.flickr.com


Rower dla tradycjonalistów


kondycja
Author: Tom Dennis Radetzki
Source: http://www.flickr.com


Jeśli rolki wydały Cię za ekstrawaganckie, wtedy możesz poprzestać także na tradycyjnym rowerze.

Wiele ludzi szuka fascynujących danych na ten temat wątek. Niezłym pomysłem będzie odwiedzić nasz serwis (https://scootive.pl/hulajnoga-czesci/149-stery). Naprawdę warto! Zobaczysz, że nie będziesz żałować!

Pamiętaj jednakże zawsze o własnym bezpieczeństwie - kask na rolki lub rower jest właściwie obowiązkowy w każdym wypadku, niezależnie od tego, gdzie dokładnie uprawiasz sport! Jeśli nie masz czasu popołudniami, możesz także połączyć przyjemne z pożytecznym i przykładowo jeździć na rowerze do pracy.


Bieżnia dla zapracowanych


Jeśli masz czas tylko nocą czy nie chcesz wychodzić z mieszkania, wtedy bez wątpienia znakomitym rozwiązaniem będzie bieżnia magnetyczna (odwiedź ten link).
Dzięki niej będziesz mógł ćwiczyć w zaciszu własnego domu właściwie o każdej porze dnia lub nocy. Pamiętaj jednakże, że bieżnia magnetyczna to propozycja dla trochę bardziej zaawansowanych biegaczy - na początku lepiej będzie kupić elektryczną!

Tags: dzieci, kask, gra, pracy, rok