Na co zwrócić uwagę kupując wózek widłowy?


Decyzja o wyborze konkretnego modelu wózka widłowego w sposób bezpośredni przełoży się na prędkość jak też precyzję pracy operatora, a także na ponoszone koszty funkcjonowania magazynu.


Pierwszym krokiem do optymalnego wyboru widlaka będzie sprecyzowanie potrzeb firmy a także zadań, do jakich widlak będzie przeznaczony.


części zamienne do wózków linde
Author: Dylanlspangler
Source: http://www.flickr.com
Do których prac widlak? Istotna jest w tym zakresie m.in. analiza specyfiki punktu roboty pod kątem osiągalnej infrastruktury, wielkości roboczych korytarzy, wysokości regałów, typu oraz ciężaru przewożonych wyrobów, ograniczeń oraz wymagań danej branży albo częstotliwości korzystania z widlaka. Następnym krokiem jest jasne wyznaczenie priorytetów ażeby móc w przejrzysty sposób oszacować walory poszczególnej oferty. Przy wyborze pojazdu istotne jest aby decyzja oparta była na kalkulacji ekonomicznej.

Teraz przedstawiamy powyższy artykuł - jeżeli jest on pomocny też dla Ciebie, to kliknij, a więcej zobaczysz tu (https://www.ehrle.pl/pl/firma/aktualnosci/targi-automechanika-2018/). Sprawdź, może to także wyda Ci się ciekawe.

Nie wyłącznie koszt kupna jest istotny, ale przede wszystkim koszta jego użytkowania. Kalkulacji dopełnia się w oparciu o takowe dane jak pobór energii, czas i koszta zatrudnienia operatora, części zamienne do wózków widłowych etc.


pracy
Author: iStock
Source: iStock


Od kilku lat przedsiębiorstwa coraz nagminniej przy wyborze partnera posiłkują się kompleksowymi programami charakteryzującymi koszt motogodziny wózka. W podjęciu rozumowej decyzji dopomóc może także zasięgnięcie porady u doradcy handlowego. Gwarantuje on kompleksowe wsparcie w obszarze analizy potrzeb konkretnego klienta oraz dostosowania pod nie specyfikacji wybranego wózka, jak również jego obsługi serwisowej.


Warto mieć pojęcie, że nabywając nowy pojazd, klient ma możliwość wyboru modelu w seryjnym oprzyrządowaniu lub dopasowania go do indywidualnych potrzeb firmy w zakresie przykładowo konstrukcji masztu albo typu opon. Hurtownie oferują także części zamienne do wózków Linde.

Tags: czas, sklepy, oferty, towar, opon