Militaria w ofercie online - bogata oferta replik asg


Air soft gun to replika broni, której rozmiar przedstawia się w skali 1:1, natomiast amunicją są kulki plastikowe o wielkości 6mm. Istotną kwestią z punktu widzenia prawa w Polsce jest argument, że repliki ASG nie są środkiem bojowym według regulacji z dnia 21 maja 1990r.
Karabin ASG DS4 Carabine Discoveryline 15256
Author: Discoveryline
Source: http://cqb.pl
Repliki ASG to narzędzia, służące do odsunięcia z rozgrywek rywali. W swoim działaniu repliki ASG eksploatują sprężony gaz do napędzania plastikowych amunicji. W tej kwestii możemy porównać je do wiatrówek. W przeciwieństwie do nich wytwarzają niższą siłę wystrzału, by zmniejszyć w ogromnym stopniu niebezpieczeństwo utraty zdrowia.Którą replikę ASG kupić?

Mają one trzy warianty zasilania – sprężynową, elektryczną i gazową. Broń ASG sprężynowa jest najprostsza w obsłudze oraz najmniej kosztowna. Niestety jej wadą natomiast jest niezbędność ponownego załadowania po każdym wykonanym wystrzale. Na rynku repliki ASG są dostępne w dużym asortymencie poczynając od pistoletów poprzez pistolety maszynowe a kończąc na karabinach maszynowych.

W replikach gazowych wystrzał wykonuje zamknięty w pojemniku sprężony gaz. Przyciśnięcie cyngla skutkuje krótkotrwałym otworzeniem zaworu i uwolnieniem gazu, który napędza amunicję. Dzięki temu działaniu broń ta ma opcję wystrzału jak automatyczna. Plusem broni gazowej jest to, że daje kompletny realizm w kwestii oddawanego odgłosu w czasie wystrzału oraz wydostającego się gazu.

Ostatnim typem repliki ASG jest broń elektryczna. W swym funkcjonowaniu przypomina broń sprężynową, poza tym, że pracę sprężyny zastępuje system zasilany akumulatorami.

Repliki ASG to alternatywa dla cenniejszej broni stosowanej w paintballu. Koszt replik zaczynają się od 100 złotych, aż do 3 tysięcy. Kształt ich jest wyjątkowo dokładny, a rozpiętość wystrzału waha się od 20 do 100 metrów.

Odwiedzając sklep militarny online można znaleźć obszerną propozycję broni ASG. Asortyment kształtuje się od pistoletów poprzez karabinki, karabinki (https://www.skalnik.pl/wspinaczka-karabinki.html) szturmowe, po broń snajperską.
W air soft bawić się mają możliwość wszyscy, a kupno kostiumu wojskowego oraz dodatkowego wyposażenia stworzy niepowtarzalny klimat i dużo radości.

Tags: broń, militaria, pistolety