Militaria w ofercie online - bogata oferta replik asg


Air soft gun to replika broni, której rozmiar przedstawia się w skali 1:1, natomiast amunicją są kulki plastikowe o wielkości 6mm. Istotną kwestią z punktu widzenia prawa w Polsce jest argument, że repliki ASG nie są środkiem bojowym według regulacji z dnia 21 maja 1990r.
Karabin ASG DS4 Carabine Discoveryline 15256
Author: Discoveryline
Source: http://cqb.pl
Repliki ASG to narzędzia, służące do odsunięcia z rozgrywek rywali. W swoim działaniu repliki ASG eksploatują sprężony gaz do napędzania plastikowych amunicji. W tej kwestii możemy porównać je do wiatrówek. W przeciwieństwie do nich wytwarzają niższą siłę wystrzału, by zmniejszyć w ogromnym stopniu niebezpieczeństwo utraty zdrowia.Którą replikę ASG kupić?

Mają one trzy warianty zasilania – sprężynową, elektryczną i gazową. Broń ASG sprężynowa jest najprostsza w obsłudze oraz najmniej kosztowna. Niestety jej wadą natomiast jest niezbędność ponownego załadowania po każdym wykonanym wystrzale.

Ten odnośnik do serwisu śruby calowe kieruje do niesamowicie ciekawej witryny, która ma równie intrygujące dane na omawiany wątek.

Na rynku repliki ASG są dostępne w dużym asortymencie poczynając od pistoletów poprzez pistolety maszynowe a kończąc na karabinach maszynowych.

W replikach gazowych wystrzał wykonuje zamknięty w pojemniku sprężony gaz. Przyciśnięcie cyngla skutkuje krótkotrwałym otworzeniem zaworu i uwolnieniem gazu, który napędza amunicję. Dzięki temu działaniu broń ta ma opcję wystrzału jak automatyczna. Plusem broni gazowej jest to, że daje kompletny realizm w kwestii oddawanego odgłosu w czasie wystrzału oraz wydostającego się gazu.

Ostatnim typem repliki ASG jest broń elektryczna. W swym funkcjonowaniu przypomina broń sprężynową, poza tym, że pracę sprężyny zastępuje system zasilany akumulatorami.

Repliki ASG to alternatywa dla cenniejszej broni stosowanej w paintballu. Koszt replik zaczynają się od 100 złotych, aż do 3 tysięcy. Kształt ich jest wyjątkowo dokładny, a rozpiętość wystrzału waha się od 20 do 100 metrów.

Odwiedzając sklep militarny online można znaleźć obszerną propozycję broni ASG. Asortyment kształtuje się od pistoletów poprzez karabinki, karabinki (https://www.skalnik.pl/sprzet-wspinaczkowy/wspinaczka/wspinaczka-karabinki) szturmowe, po broń snajperską.
W air soft bawić się mają możliwość wszyscy, a kupno kostiumu wojskowego oraz dodatkowego wyposażenia stworzy niepowtarzalny klimat i dużo radości.

Tags: broń, militaria, pistolety