Masz zamiar wykonać poprawę wzroku? Wybierz skuteczny zabieg femtolasik


Jeśli od dłuższego czasu masz zamiar przeprowadzić laserową korekcję wzroku, musisz zapoznać się z nowoczesną metodą, jaką jest femtolasik Warszawa. Zabieg pomaga wyeliminować wiele wad, nie tylko krótkowzroczność lub dalekowzroczność, ale również astygmatyzm. Poza różnorodnym spektrum działania ma także wiele innych walorów.

okulary korygujące
Author: Nicole Kasper
Source: http://www.flickr.com
Pierwszą z nich jest brak przymusu hospitalizacji. Pacjent może szybko wrócić do zwyczajnych obowiązków, a sam zabieg zajmuje wyłącznie kilkanaście sekund. Femtolasik (nowywzrok.pl) to typ lasera femtosekundowego, który daje wyjątkową precyzję, umożliwiając dopasować parametry jego działania do konkretnego pacjenta. Dzięki niezwykłej dokładności zabieg jest zupełnie bezpieczny oraz – co istotne – bezbolesny, ponieważ wielu pacjentów obawia się bólu. Oprócz tego zabieg można stosować nawet przy poważnych wadach wzroku, co w wypadku innych metod jest głównym powodem wyłączenia chorego. Jak wygląda zabieg? Narząd wzroku jest miejscowo znieczulany, a potem wykonuje się nacięcie rogówki, by móc odsłonić jej głębsze warstwy i w odpowiedni sposób zadziałać wiązką lasera. Paręnaście sekund starczy, by uformować kształt rogówki i ponownie umieścić przecięty płatek. Nie jest wymagane zakładanie opatrunkowej soczewki, ponieważ miejsce nacięcia jest praktycznie niewidoczne. Zabieg można zrobić na obydwu oczach równocześnie. Wada już nie wróci, pacjent zaś będzie mógł się cieszyć z nowego, wyraźniejszego wzroku. Tak jak w przypadku każdego zabiegu femtolasik () także wymaga wizyty konsultacyjnej, podczas której przeprowadzane są badania kwalifikacyjne. Pozwalają upewnić się, iż pacjent może poddać się zabiegowi. Dwie godziny po nich najlepiej nie prowadzić samochodu, ponieważ wpuszczone krople mogą chwilowo popsuć jakość widzenia. Badania trwają ok.

Jeśli zaintrygowała Cię ta strona, koniecznie sprawdź link psycholog mińsk mazowiecki a dowiesz się o wiele większą ilość szczegółów, które na pewno wywołają u Ciebie śliczny uśmiech.

1,5 godziny. W trakcie wizyty przedstawiane są również szczegółowe informacje odnośnie do działań wykonywanych przez lekarza. Jeżeli pacjent zostanie zakwalifikowany, na tydzień czasu przed zabiegiem nie może nosić soczewek.

Femtolasik Warszawa umożliwi ci raz na zawsze zapomnieć o problemach ze wzrokiem. Nareszcie wyrzucisz okulary oraz będziesz cieszyć się doskonałą ostrością widzenia, o czym z pewnością od długiego czasu marzyłeś. Znajdź klinikę, w której możesz wykonać powyższy zabieg, a nie będziesz żałować podjętej decyzji.

Tags: Pacjent, astygmatyzm, badania, zabieg, jakość