Labioplastyka - rozwiązanie dla kobiet z deformacją czy też przerostem mniejszych warg sromowych


W warunkach naturalnych zewnętrzne organy płciowe kobiety objęte są dwoma warstwami fałdek skóry – mniejszymi, wewnętrznymi wargami sromowymi, które łączą się przy łechtaczce i zewnętrznymi, grubszymi z dodatkową tkanką tłuszczową.
labioplastyka katowice
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Naczelną funkcją większych warg sromowych będzie osłona zewnętrznych organów płciowych.


Bywa, że mniejsze wargi sromowe są przerośnięte, dłuższe oraz większe od zewnętrznych warg sromowych. W większości przypadków przerost ten nie jest ogromny i nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Czasem jednakże staje się do uciążliwe i nazbyt duże wargi sromowe stają się nieszczęściem dla wielu pań – mogą sprawiać problemy z higieną osobistą, odczuciem doznań erotycznych czy przeszkadzać w aktywnym praktykowaniu sportu (przykładowo jeździe konnej czyli jeździe na rowerze). Częstokroć są ambarasem nawet przy noszeniu bielizny albo stroju kąpielowego. Plastyka krocza pozwala na zmniejszenie oraz poprawę kształtu mniejszych warg sromowych - tu o plastyce krocza.


Podług brytyjskich statystyk, ilość operacji plastycznych mniejszych warg sromowych między 2008 a 2013 rokiem wzrosła aż pięć razy, dając prawie 2000 przeprowadzonych operacji pod koniec r. 2013. Również w Polsce operacja owa staje się coraz bardziej modna – przestaje być rzeczą tabu a panie coraz to bardziej doceniają wygodę oraz dobre samopoczucie decydując się na zabieg plastyki warg sromowych - GynCENTRUM.
Labioplastyka Katowice realizowana jest na 2 sposoby: labioplastyka mniejszych warg sromowych a także labioplastyka warg sromowych większych.

Jeśli uważasz, że niniejszy tekst jest warty przeczytania, to bez zwłoki wejdź na ten odnośnik i przeczytaj udostępniony tu (http://www.stomatologiacichon.pl/) materiał - on także Cię zaciekawi.

Zabieg jest skierowany do pań o nieproporcjonalnych wargach sromowych, które uniemożliwiają życie erotyczne czy uprawiane sportu.

Tags: operacja, kłopoty, narząd