Którą konsolę do gier wybrać?


Dobra konsola w dzisiejszych czasach to nie jedynie gry, ale też sporo pomocniczych możliwości, takich jak: dostęp do Internetu, możliwość odtwarzania filmów, fotografii, słuchania muzyki bądź korzystanie z chmury, która umożliwia grę w najświeższe tytuły bez konieczności instalacji ich na konsoli. Taką właśnie chmurę posiada PS4.
Pad do xboxa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
To wyjście znacznie ułatwia używanie sprzętu także ochrania pamięć. Obie konsole ręczą sposobność rozmów wideo, z tą różnicą, że w przypadku Microsoftu jest możliwość korystać z programu Skype. Obydwie konsole umożliwiają wykorzystywanie przeglądarki internetowej i programów YouTube. Prócz tego playstation 4 udostępnia biblioteczkę filmów, i muzyki. Z kolei xbox one proponuje nam dojście do własnego dysku w chmurze – Microsoft OneDrive. Większa część gier wychodzi jednocześnie na obie konsole, aczkolwiek istnieją również takie, które są przystępne jedynie na PS4, lub Xbox One. Z pewnością ciężko jest wybrać jednoznacznie korzystniejszy artykuł. Przed podjęciem definitywnej decyzji trzeba pomyśleć o użyciu konsoli, wartość także tytuły gier, które cię frapują. Z jednej strony
Postać animowana z gry
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
PS4 jest dużo tańsze, niemniej nabycie składników specjalnych, np.

Gdy zainteresował Cię zaprezentowany problem, odwiedź serwis przedszkola warszawa ursynów, gdzie odnajdziesz dodatkowe info. Poszerz swoje wiadomości.

kontrolera ruchowego, z pewnością zwiększy ostateczną sumę.

W starciu cech technicznych, trochę korzystniej zdaje się wypadać konsola playstation 4, jednak nie świadczy to o niskiej jakości konsoli xbox one. Pamiętaj, by myśleć na których grach ci zależy – być może te, którymi jesteś zaciekawiony, są dogodne jedynie na jednej z dwóch czynnych konsol. Na rynku konsol do gier trwa wielka walka o serca graczy, w której zasadniczymi zawodnikami są PlayStation 4 i Xbox One.

Niezależnie od tego, czy jesteś racjonalizatorem, rajdowcem, lub po prostu uwielbiasz naciskać guziki, konsole PS4 lub Xbox One oferuje Ci grę w sam raz dla Ciebie. PS4 czy Xbox One, to gry bez ograniczeń. Niezatarte doznania dla Ciebie i Twoich znajomych. Ulubione filmy, programy telewizyjne i muzyka, kiedy tylko zechcesz.