Korki Nike młodych piłkarzy


Niestrudzona pogoń za ideałem wreszcie dobiegła końca. Zupełnie nowa seria juniorskich korków Nike została stworzona, dla tych którzy kontrolują grę od początkowych minut spotkania do samego końca meczu. Buty piłkarskie Nike Junior posiadają asymetryczny system sznurowania, tworzący większą strefę uderzenia oraz kontroli piłki, który gwarantuje zabójczą skuteczność gry.
nike
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Buty zaprojektowane zostały przez Nike dla kreatywnych rozgrywających. To idealne buty dla każdego młodego piłkarza. Są to lekkie buty, zapewniające naturalne wyczucie piłki. Buty piłkarskie nike junior stworzone zostały z bardzo trwałych materiałów, zapewniających komfort podczas rozgrywki. Buty zapewniają znakomitą trakcję, precyzję strzałów jak i dynamikę rozgrywki. Buty zachowują się jak druga skóra na stopie. W trakcie projektowania zastosowano szereg najnowocześniejszych technologi, dzięki temu gra w piłkę nożną dostarcza wielu niezapomnianych emocji.

Buty piłkarskie nike junior wykonane zostały z najwyższej jakości skóry naturalnej z niezwykle solidnymi wykończeniami - . Korki zapewniają wytrzymałość, dzięki wzmocnieniu przy pięcie i na nosku.Dodatkowo mają wyprofilowaną wkładkę, która świetnie dostosowuje się do stopy. Nowoczesny design butów pozwala wyróżnić się na boisku. Przykuwające uwagę logo Nike nadaje butom nietuzinkowego charakteru. Buty piłkarskie Nike Junior zostały stworzone z myślą o zwinności. Dopasowane do kształtu cholewki świetnie stabilizują stopy. Cholewka zapewnia doskonały poziom tarcia oraz idealnie przylega i dostosowuje się do ruchu stopy. Buty zapewniają Doskonałą stabilizację i amortyzację. Wkładka z materiałowym wykończeniem odzwierciedla kształt stopy.

Nie czekaj i sprawdź umieszczone tu uwagi o nas. To na pewno okażą się bardzo ciekawe informacje - po prostu kliknij tutaj.

Fakturowany materiał poprawia kontakt i zapewnia maksymalną kontrolę.
nike
Author: Nike
Source: www.r-gol.com
Buty piłkarskie nike junior są niezwykle lekkie. Podeszwa stworzona została z odpornej na ścieranie gumy. Delikatny bieżnik zapewnia natomiast doskonałą stabilność na boisku. Ograniczony do minimum opór powietrza gwarantuje osiąganie maksymalnych przyspieszeń. Specjalne obszycia gwarantują jeszcze większą wytrzymałość. Buty piłkarskie nike junior mają miękkie kołki o różnorodnej długości i szerokości.

Lekka podeszwa z wkrętami powoduje, że korki łatwo wgryzają się w ziemię i gwarantują naturalną swobodę ruchów oraz upraszczają zwroty w każdym kierunku, zapewniając przyczepność podczas gry na mokrej murawie oraz na suchych nawierzchniach trawiastych.
Sznurowanie przesunięte zostało do środka, co spowodowało większą strefę kontroli.

Tags: technologia, gra, murawa