Kilka przydatnych wskazówek dla osób, które planują stuningować swój samochód.


Duża część właścicieli po zakupie wymarzonego auta zwyczajnie nim będzie jeździć, bez marudzenia że jest słaby albo wolny. Szczególnie że współczesne pojazdy mają na tyle dobre parametry, że do normalnego jeżdżenia w zupełności one wystarczą.


diesel tuning
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Naklejki na laptopy, motyle
Author: Demur
Source: http://demur.pl


Lecz jest pewne grono wielbicieli szybkości i mocy, jakim ustawienia producenta nie do końca wystarczają. I osoby takie poszukują możliwości, aby ich auta były szybsze i mocniejsze. Rzecz jasna najprostszym rozwiązaniem będzie Kupno takiego pojazdu, który będzie spełniał te wymagania, jednak z wielu powodów nie jest to możliwe. Kolejną możliwością jest audi tuning, przy pomocy którego można podnieść osiągi samochodu nawet o kilkadziesiąt procent.

Czy masz ochotę na następne tak samo ciekawe artykuły? Jeśli tak, to pragniemy Cię zawiadomić - kliknij, zobacz, sprawdź (https://artgrafcars.pl/) tu o wiele więcej.

Samochody da się tuningować różnymi sposobami, różne też będą konieczne do przeznaczenia na to wydatki.


Jednym z najbardziej popularnych sposobów, dających kilkanaście procent poprawy przy niewielkich wydatkach, jest diesel chiptuning wrocław cennik za pomocą specjalnych chipów. Układy takie podpięte do szyny komputera modyfikują parametry silnika, dając większą moc a niejednokrotnie i mniejsze spalanie. Takie możliwości wynikają z tego, że producenci projektują silniki z dużą rezerwą, i w większości przypadkach bez żadnego zagrożenia dla żywotności można pewne parametry sporo podkręcić.


Bardziej profesjonalne rozwiązania ingerują już w dużym stopniu w mechanikę, będą też wymagać dużego doświadczenia i też większych nakładów finansowych. Niektórzy wielbiciele tuningu posuwają się do tego, że z pierwotnego silnika zostaje garść części, a większość z nich jest zamiana w celu poprawy osiągów.

Tags: Kupno, diesel, parametry