Kamuflowanie niedoskonałości cery fluidem


Ukrywanie niedoskonałości cery to zabieg stosowany w kosmetologii, bez jakiego nie może obejść się praktycznie żaden makijaż. Aby uczynić niedoskonałości niezauważalnymi dla otoczenia konieczne jest użycie odpowiedniego fluidu.


Odpowiedni| makijaż przyczyni się do poprawy wyglądu, a równocześnie samooceny.
Kluczem do zamierzonego efektu jest w tym przypadku właściwy dobór fluidu. Marka Pharmaceris ma w swoim asortymencie fluidy dedykowane skórze problemowej, które skutecznie kryją i wyrównują kolor skóry.


sprawność
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com


Pierwszym z oferowanych produktów jest delikatny fluid SPF20 - mocno kryjący, polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry w celu zamaskowania jej niedoskonałości, takich jak: przebarwienia, widoczne naczynka, trądzik oraz cienie wokół oczu. Pharmaceris fluid zobacz pharmaceris fluid SPF20 pomaga osiągnąć na skórze również naturalny, jednolity koloryt. Jest bezzapachowy, nie zawiera konserwantów oraz parabenów, dzięki czemu jest dobrze tolerowane przez skórę wrażliwą. Delikatna formuła nie obciąża skóry i nie pozostawia efektu maski. Rezultat utrzymuje się przez około 10 godzin.

Atrakcyjne treści czekają na Ciebie na nowej stronie, która jest poświęcona tej samej dziedzinie. Wejdź w link i dowiedz się tu (http://www.zdrowiejwoczach.pl/) dodatkowych wiadomości.

Dodatkowo, po 2 tygodniach stosowania fluidu można zaobserwować wzrost elastyczności skóry oraz poprawę nawilżenia. Ten kosmetyk dostępny jest w trzech kolorach. Nowością Pharmaceris jest fluid ochronno- korygujący SPF 50+.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do nowej strony, na której przygotowaliśmy atrakcyjne posty - wejdź w link (https://www.winnicadwiegranice.pl/kontakt/).

Ten kosmetyk został stworzony z myślą o paniach ze skórą wrażliwą na wpływ czynników zewnętrznych (fotoalergie) oraz mechanicznych (po terapiach medycyny estetycznej).


Pharmaceris fluid SPF 50 + więcej o pharmaceris fluid polecany jest dla osób z tendencją do tworzenia się przebarwień na skórze i z pewnych względów na ich powstawanie (przykładowo w czasie ciąży lub zażywania leków), jak również dla osób zmagających się z bielactwem.

Tags: wygląd, skóry, zabieg