Jeśli twoja pociecha ogląda tylko telewizję, zachęć je do jazdy na hulajnodze.


Dzisiaj ciężko jest odciągnąć najmłodszą generację od laptopa, przenośnych konsol czy telefonu komórkowego. Ta kwestia dotyka w głównej mierze dzieci żyjących w miastach, w których poza zajęciami w szkole, nie mają innych zajęć.


obrazek - sport
Author: ㄚ亮
Source: http://www.flickr.com
sport - marina
Author: ㄚ亮
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś młodą matką i pragniesz zająć swoją pociechę bardziej aktywnymi czynnościami, trafiłaś na idealny. Nie tak dawno temu do łask powróciły hulajnogi spokey, na pewno każda z was wspomina z czasów swego dzieciństwa. Hulajnogi są świetne dla tych dzieci, które są za małe, aby prowadzić samodzielnie rower. Co więcej, hulajnoga https://scootive.pl/ jest dużo tańsza od nawet przecenionego roweru i dużo lżejsza, przez co jest komfortowa w transporcie. Każda z was potwierdzi, iż spakowanie bicykla dziecięcego do bagażnika samochodu jest problematyczne, co z hulajnogą się nie zdarza, gdyż można ją położyć nawet na podłodze w samochodzie. Dla dzieci powyżej dziesiątego roku życia zachęcamy do kupienia bardziej wymagających sprzętów. Znakomicie sprawdzą się rolki regulowane . Każda z was wie, że długość stopy dziecka bardzo szybko się zmienia, z tego powodu kupienie rolek z możliwością regulacji długości wkładki to bardzo dobry zakup. Te rolki będą z naszą pociechą przez lata. Co ważniejsze nasze dziecko nauczy się utrzymywania równowagi ciała i wzmocni mięśnie nóg. Lecz jeśli pragniesz towarzyszyć dziecku w zabawie, w dodatku masz własny trawnik, możesz pozwolić sobie na kupienie siatki do badmintona. Nie masz się czego bać, gdyż rakieta jest o wiele lżejsza od jej „siostry” rakiety tenisowej. Z tego powodu gra w badmintona jest bezpieczna dla twojej pociechy, ponieważ nie ma ryzyka, iż przy złym wybiciu lotki rakietką kości ulegną urazom. Badminton jest idealnym sposobem na spędzenie czasu wspólnie w gronie rodzinnym, co pozwoli zacieśniać relacje rodzinne. Natomiast jeśli jesteś pracującą kobietą możesz wysłać swoją pociechę na wszelakiego rodzaju zajęcia pozalekcyjne. Ostatnio największym zainteresowaniem cieszą się: zajęcia tańca, ćwiczenia ze wspinaczki, pływactwo, piłka nożna i jak najbardziej nauka gry na pianinie oraz sztuki walki.


Jesteśmy pewni, że po zobaczeniu powyższego artykułu nie będziecie miały żadnych wątpliwości, gdzie posłać swoją pociechę albo jak aktywnie spędzić wspólnie czas. Niestety lecz dzieci, które od najmłodszych lat zaczynają spędzać czas wolny jedynie przed ekranem telewizora, mają później problemy

z przystosowaniem się do rówieśników i szybciej zmuszone są nosić okulary.

Tags: rower, gra, stawy, piłka, sprzęt