Jeśli już ćwiczyć, to być może we własnym domu?


Początkowo masa, a potem trzeba wziąć się za ciężkie ćwiczenia fizyczne. Naturalnie ta zasada funkcjonuje tylko wtedy kiedy mamy jakieś ambicje, tzn. chcielibyśmy być tzw. pakerami. Jeśli jakby nie patrzeć nie zamarzyło się dla nas wyglądanie jak Pudzian bądź Burneika - bardzo sympatyczny Litwin z Las Vegas, powinniśmy najzwyczajniej tylko zmienić swoje menu oraz na dodatek nieco więcej ćwiczyć. W wielu przypadkach nie ćwiczymy, ale wyłącznie dlatego, że jesteśmy przesadnie leniwi lub kompletnie nie mamy czasu. Bujda! Nawet znani biznesmeni, którzy są pracoholikami odnajdują czas na trening!

Trzeba zatem nareszcie zaprzestać poszukiwanie wymówek i rozpocząć ćwiczenia fizyczne. Można śmiało powiedzieć, iż filmiki motywacyjne jakich na Youtube bez cienia wątpliwości nie brakuje są efektywnym motywatorem. A poza tym, wielce skuteczna jest dobra muzyka, np. ta z jakże słynnego Rocky`ego.

Znajdź czas na trening (Zobacz ems gdańsk) w domu
sprzęt do ćwiczeń
Author: Stefan Krasowski
Source: http://www.flickr.com
Zasadniczo na ćwiczenia domowe definitywnie każdy jest w stanie znaleźć czas, i to nawet nie kosztem spania. W takim razie być może niewielka siłownia w domu to doskonałe wyjście? Jeżeli możemy ćwiczyć przykładowo biceps, i to bez ruszania się ze swojego domostwa, tak naprawdę nie możemy szukać żadnych wymówek. W sumie maszyny do ćwiczeń w swoim domostwie nie są mega tanie, generalnie to łatwo odczuwalny wydatek, lecz i tak należałoby odłożyć pieniądze i zakupić sobie choćby bieżnię. Spokojnie - tak czy siak odrobimy te wydatki, a chociażby na wydatkach związanych z medykamentami. Dobra rada, przeglądajmy regularnie gazetki informujące o promocjach (przykład: w linku Taką metodą można natknąć się na naprawdę świetne propozycje za niewielkie pieniądze.

Zmień styl życia
mężczyzna ćwiczący brzuszki
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Dlaczego tak wielu ludzi wydaje aż tak znaczne pieniądze na leki? Ciężko oskarżać statystycznego Kowalskiego o uzależnienie od leków. Można powiedzieć, że spora w tym wszystkim "zasługa" nieodpowiedniego stylu funkcjonowania. Generalizując - jeżeli naszym ukochanym pożywieniem jest pyszny, acz tuczący schaboszczak, a z aktywnością fizyczną mamy tylko do czynienia w TV, no nie powinniśmy za bardzo się dziwić jeżeli będziemy mieli możliwość po pewnym okresie czasu wybierać pomiędzy wizytą w kinie, dobrą kolacją w gustownej restauracji czy jednak będziemy na nieszczęście musieli kupić leki. A na przykład leki na serce do tanich nie należą.

Tags: siłownia, trening, bieżnia