Jakimi sposobami przy wykorzystaniu niedużych środków można poprawić wygląd starszego samochodu.


Samochody z biegiem lat tracą na wyglądzie, szczególnie jeżeli właściciele nie bardzo o nie dbają. Ale nawet systematyczne mycie i woskowanie nie zatrzymają blaknięcia od słońca i matowienia karoserii pod wpływem zmieniających się warunków pogodowych. Wolne starzenie postępuje również wewnątrz auta, siedzenia się wycierają a często używane plastiki zaczynają pękać.


chlapacze
Author: Truck Hardware
Source: http://www.flickr.com
Chlapacze do auta
Oczywiście można pogodzić się z tym wszystkim i nie robić nic, zwłaszcza jeżeli samochód będzie starszy, lecz da się też przy niedużych nakładach finansowych dać autu nowy wygląd. Będą do tego potrzebne powszechnie dostępne narzędzia i preparaty, i oczywiście sporo chęci i wolnego czasu, bo nic się niestety samo nie zrobi. Dużo prac będzie zależało od technicznego stanu auta, w niektórych przypadkach ruszanie czegokolwiek będzie zwyczajnie nieopłacalne. Podczas prac renowacyjnych można także pomyśleć o niewielkim stuningowaniu samochodu, dyskretne chromowane akcesoria samochodowe z pewnością dodadzą mu dużo uroku i stylu.

Jak wybrać belki dachowe?
Podstawową sprawą, od której powinno się rozpocząć renowację samochodu, jest odświeżenie lakieru. Można to dosć tanio i prosto zrobić przy pomocy pasty polerskiej i wiertarki. Koszt operacji tego typu nie powinien przekroczyć stu złotych, za to jej rezultat będzie nieprzeciętny, bo karoseria będzie po prostu błyszczeć.

Czy interesują Cię podobne tematy? Jeżeli tak, to jeszcze więcej (https://sklep.techkar.pl/produkty/czesci-i-akcesoria-do-myjek/czesci-zamienne,2,3527) tego rodzaju wpisów znajdziesz na naszej następnej witrynie. Namawiamy!

Dokładnie to samo da się zrobić z kołami, po dokładnym wymyciu i odświeżeniu odpowiednim preparatem całkowicie inaczej będą się prezentować.


czerwone auto
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Jeśli się już będzie robić coś przy kołach, to warto przy okazji zmienić chlapacze, ich koszt duży nie będzie, a nowe również pomogą w poprawieniu wyglądu.

Ciekawisz się tym działem? Czytaj więc dalej sklep tuning kraków o tym punkcie w nowym wpisie, który dla Ciebie opracowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Dużo można również poprawić w środku pojazdu, tu należy zacząć przede wszystkim od bardzo dokładnego wymycia i odkurzenia. Mycie lepiej zlecić profesjonalnej firmie, wyposażonej w odpowiedni sprzęt, ona na pewno zrobi to dokładniej. Jeżeli w tapicerce pojawią się jakieś pęknięcia lub dziury, to można je albo naprawić je samodzielnie, albo przekazać tę sprawę jakiemuś znajomemu tapicerowi.Warto sprawdzić nakładki na drzwi


Tags: narzędzia, wiertarki, samochód, samochody, preparaty, auta, koszt