Jaki termometr najlepszy będzie dla małego dziecka i co może jeszcze mieć taki termometr?


Te innowacyjne niczym nie przypominają rtęciowych, które już zostały wycofane. Dyrektywa unijna z 2007 roku zakazała produkcji takich termometrów, ponieważ posiadały szkodliwą rtęć, która miała niekorzystny wpływ na człowieka i naturalne środowisko.


Masaż punktów młodości TSUBOKI
Author: YONELLE
Source: YONELLE


Nowy termometr jest przyjazny środowisku oraz bardziej praktyczny. Nie należy się obawiać, że się potłucze, większość z nich jest również wodoodporna oraz posiada duży wyświetlacz, który zezwala odczytać precyzyjnie wynik. Ważne jest to, że pomiar temperatury zajmuje dokładnie kilka chwil. Termometry elektroniczne są najbardziej znane. Do wyboru posiadamy wersje standardowe i takie, które dokonują pomiaru przy czole albo w uchu. Przydają się one zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wynik mierzenia uzyskać można w czasie od kilku sekund do 5 minut. Mocną stroną takich termometrów jest mała cena. Z racji małej ceny tego typu termometr jest słabo wykonany, szybko się psuje oraz z czasem traci on precyzyjność mierzenia.


ciąża
Author: Alex Lupo
Source: http://www.flickr.com


Termometr elektroniczny, bezdotykowy określany także sensorycznym, to najnowocześniejsze z obecnych sprzętów. Do zmierzenia temperatury stosują one podczerwień i nie potrzebują kontaktu z ciałem, aby wykonać pomiar. Żeby otrzymać wynik przybliżyć wystarczy termometr do czoła lub do innej części ciała na odległość od kilku do kilkunastu centymetrów. Takie termometry są polecane zwłaszcza rodzicom mniejszych dzieci. Stosowanie ich bardzo jest higieniczne oraz wygodne dla dziecka. Pomiar temperatury uzyskuje się w trakcie sekundy i bobas nawet się nie zorientuje co się dzieje. Termometr taki ma także odmienne funkcje, które są niezwykle przydatne. Oprócz temperatury ciała zmierzą również temperaturę kąpieli oraz powietrza.
Warte są jednak trochę więcej, bo od 150 do 300 zł. Ruchliwym niemowlętom jest polecany termometr w smoczku. Jest on poręczny i wygodny. Bateria może wytrzymać sto godzin pracy, lecz nie podlega wymianie lub naładowaniu.

Tags: ceny, zysk, kontakt