Jak zadbać właściwie o swoją kondycję fizyczną przez praktycznie cały rok? kilka porad od trenera!


Zbliżają się ogromnymi krokami wakacje, a razem z nimi ogromne obawy mnóstwa kobiet o to, jak w tym roku będą prezentowały się na plażach - jeśli Tobie także zależy na znakomitym wyglądzie, wówczas z pewnością musisz zabrać się poważnie za wszelkiego rodzaju ćwiczenia, które pomogą Ci na plaży w czasie wakacji zaprezentować wymarzoną sylwetkę.
Co najbardziej rekomendujemy?


piłki gimnastyczne dla zabieganych


Jeśli chcesz generalnie wzmocnić swe ciało i dodatkowo je wyrzeźbić, zdecydowanie znakomitym rozwiązaniem dla Ciebie będzie piłka gimnastyczna. Równocześnie trzeba podkreślić, iż jest to znakomite rozwiązanie dla wszelkich zabieganych osób, które nie mają za wiele czasu na inne ćwiczenia/ Jeśli w Twoim domu znajdzie się piłka gimnastyczna, wtedy będziesz mogła ćwiczyć przykładowo przed telewizorem, oglądając ukochany serial, co z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić naprawdę wiele czasu.


Stepper dla aktywnych


piłka gimnastyczna
Author: mararie
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chcesz wyrzeźbić między innymi uda oraz talię, wtedy zdecydowanie powinnaś postawić na stepper skrętny. Normalny stepper doskonale wymodeluje Ci mięśnie pośladków, a jeżeli postawisz na stepper skrętny, wówczas oczywiście szybko zauważyć pierwsze efekty na swoim brzuchu!


Rower dla ogólnego rozwoju


Jeżeli chcesz po prostu zadbać o swoją kondycję, a nie konkretne partie mięśni, wówczas możemy polecić Ci rower.
Zazwyczaj jego zakup jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie swojej przygody z aktywnością fizyczną.

Zainteresował Cię ten tekst? Wystarczy kliknąć w poniższy link i można zobaczyć tu kolejne nasze publikacje. Myślimy, że też zyskają Twoją aprobatę.

Możesz zakupić stacjonarny rower do ćwiczeń, który postawisz w swoim mieszkaniu albo zdecydować się na kupno normalnego roweru do większych wycieczek - ostateczny wybór zależy wyłącznie od Ciebie!

Tags: ciało, ćwiczenia, bieg, piłki, sylwetkę