Jak się szałowo ubrać na bal przebierany?


Imprezy przebierane o wyjątkowym charakterze najczęściej organizuje się w czasie karnawału. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by przebrać się także z innej okazji. Imprezy przebierane można bowiem organizować przez cały rok – bez względu na okazję. Wystarczy jedynie wymyślić dobry motyw przewodni i trochę zaangażowania.
przebrania na halloween
Author: Marisa
Source: http://www.flickr.com
Obmyślając urządzenie imprezy przebieranej dobrze było by po pierwsze zastanowić się, czy znajomi, których zaprosimy na imprezę zechcą się przebrać. Kiedy ta sprawa zostanie ustalona trzeba wybrać motyw przewodni, pod który zostaną wymyślone przebrania (więcej w Amazing Girl), oraz dekoracje i catering. Perfekcyjnie opracowany plan pozwoli zapiąć wszystko na ostatni guzik i uzyskać zharmonizowany charakter imprezy (sprawdź integracja w Gdańsku) (dowiedz się - straszne maski).
Jak się przebrać a także gdzie można zamówić interesujące dodatki?
Stroje karnawałowe dla dorosłych a także kostiumy tematyczne, można pożyczyć lub kupić w sklepie. Jeżeli zdecydujemy jednak przebrać się za coś nietypowego i samodzielnie uszyć kostium, wówczas aby zaoszczędzić nieco czasu można zamówić dodatkowe ozdoby i dekoracje przez internet - odsyłam do tej strony. W sprzedaży można znaleźć nawet przeurocze kostiumy policjantek - Aby impreza się udała brakuje już tylko odpowiednich dekoracji - balonów, serpentyn, oraz pysznych przekąsek.

Tags: impreza, przebrania, stroje