Innowacyjne przyrządy wykorzystywane do rejestracji obrazu


Podpowiemy Ci, co uczynić w wypadku, kiedy żyjesz z maniakiem najnowszych gadżetów i jaki podarunek będzie odpowiedni w takich przypadkach. Na początku musisz bez wątpliwości zdać sobie sprawę z tego, że mężczyźni zupełnie inaczej podchodzą do sprawy podarunków niż kobiety. Jeśli chcesz coś dać dziewczynie, najczęściej ucieszy się ona właściwie ze wszystkiego - praktycznie każda z nas jest niepoprawną romantyczką, która uwielbia niepraktyczne prezenty. Według dziewczyn bukiet kwiatków czy pluszowy misiek najlepiej świadczą o tym, że osoba wręczająca prezent myśli o nich naprawdę ciepło.

GoPro Hero 4 Silver Teardown
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Kamera GoPro Hero 4, a także bardzo wiele innych modeli tej znanej firmy, służy do nagrywania w ekstremalnych warunkach. Owe trudne warunki przejawiają na różne sposoby, na przykład jeszcze kilkanaście lat wcześniej ludzie nie potrafili opracować technologii, dzięki której można by zarejestrować film pod wodą. Kamery tego rodzaju bardzo często służą do tworzenia nagrań w ruchu lub z wysokości, np. tym sprzętem camonboard.pl/dji-phantom-2-vision-plus.html. Wykorzystują je więc zatem sportowcy, a także amatorzy rozmaitych ekstremalnych rozrywek. By takie nagranie mogło powstać, urządzenie musi być bardzo wytrzymałe.

Czy wiesz, że następne bardzo absorbujące artykuły są na wyciągnięcie ręki? Kliknij i zerknij pod link (http://drukxl.pl/), a niewątpliwie odczujesz zadowolenie.

Kamery GoPro łączą w sobie duży stopień trwałości z najlepszą z możliwych jakością obrazu.

Dron Phantom
Author: Adam Meek
Source: http://www.flickr.com
Teraz niezwykle popularna jest przede wszystkim kamerka GoPro Hero 4, za której pomocą można robić nawet najbardziej nieprawdopodobne zdjęcia. Jeśli do kamery dokupi się parę gadżetów, dla przykładu wysięgnik, wtedy jakość wykonywanych zdjęć oraz kręconych filmików dodatkowo wzrośnie. Trzeba podkreślić, że kamera GoPro jest zupełnie wodoszczelna - dlatego za jej pomocą można wykonać na przykład fantastyczne zdjęcia (pokaż więcej zdjęcia modowe wrocław) pod wodą lub w deszczu.

Ostatnio często można usłyszeć o używaniu tak zwanych dronów. Są to charakterystyczne urządzenia bezzałogowe, służące rozmaitym celom. Stosowane są przykładowo przez armię, ale także przez amatorów nagrywania filmów. Za pomocą kamery umieszczonej na takim dronie możliwe jest zarejestrowanie nagrania z powietrza, co stwarza wielkie możliwości. Tą metodą filmowane są na przykład wielkie wydarzenia związane z kulturą czy sportem. Przykładem takiego urządzenia jest DJI Phantom (poznaj pod adresem: camonboard.pl/dji-phantom-2-gimbal-quadrocopter.html), urządzenie, które zapewnia bardzo dobrą jakość nagrań, choć jego cena nie jest najniższa.

Tags: nagranie, faceci, kamerki