Firmowe auto używane do celów osobistych? Dosyć często taka sytuacja miała miejsce, jednakże jej kres pomalutku nadchodzi. Sprawne oprogramowanie jest w stanie wykryć każde nadużycie.


Wiele firm zatrudniając pracowników jest zobowiązanych wyposażyć ich w służbowe samochody, Najczęściej jest tak w przypadku , kiedy charakter pracy na wskazanym stanowisku wymaga ciągłego poruszania się. Jasne że takich zawodów jest wiele.


ewidencja przebiegu pojazdu
Author: Impassion Afghanistan
Source: http://www.flickr.com
Niebywale często było jednak tak, że służbowe auta były nie raz nie dwa wykorzystywane do osobistych celów , a wydatki naturalnie ponosili pracodawcy. W sytuacji , gdy nie było to bardzo częste działanie, pracodawca nie był w mocy udowodnić jakichkolwiek malwersacji ze strony pracownika - program do ewidencjonowania przebiegu pojazdu. Układ kontroli nie działał na tyle płynnie, aby wykryć różnorodne uchybienia i nadużycia, no chyba że byłyby one naprawdę ogromnych rozmiarów. Wraz z rozwojem techniki jest to jednak coraz prostsze, a pracodawcy w niebywale łatwy sposób mogą przyglądać się , do jakich celów zatrudniony używa firmowego samochodu i jak rozlicza się później z poniesionych w związku z tym koszów.

Jeżeli masz chęć zgłębić następne informacje na taki temat, zobacz tekst na portalu (http://myj-car.pl/myjnia-reczna/), a niewątpliwie on również okaże się dla Ciebie wyjątkowy!

Jest bowiem coś takiego jak ewidencja przebiegu pojazdu program. W gruncie rzeczy jest to jeszcze nowość, lecz zwolenników ma już niemało. Wszystko dlatego, że jego perspektywy są naprawdę godne podziwu.

Nie ociągaj się - dużo szczegółów czytaj w serwisie (https://www.vi-kolor.pl/), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości - chętnie na nie zareagujemy.

Rozpocznijmy od tego, że ewidencja przebiegu pojazdu program przede wszystkim upraszcza rejestrowanie tras przejazdu i jasne że wszystkich zakupów paliw jak i także wszelkiego rodzaju napraw. Należałoby ująć, iż ewidencja przebiegu pojazdu program jest nie tylko niezwykle pomocny w rozliczaniu przebiegu pojazdu oddanego zatrudnionemu do korzystania, ale także\też w przypadku samochodów nie ujętych w spisie środków trwałych firmy - (link do wpisu). Mowa w tym momencie jasne że o prywatnych samochodach pracowników użytkowanych niekiedy do pracy. Koszty zużycia w tym wypadku były do tego czasu naliczane według tzw. kilometrówki, co tak naprawdę nie za każdym razem było skrupulatnym naliczeniem.


samochód ciężarowy
Author: Bernd Hutschenreuther
Source: http://www.flickr.com
Dzięki używaniu tego programu są one jak najbardziej staranne czytelne i przejrzyste. Najnowszy program jest niebywałym udogodnieniem dla pracodawców, którzy dokonują rozliczeń z pracownikami bazując nie jedynie na zaufaniu, ale na konkretnych danych i ogromnie sobie go wychwalają.

Tags: ewidencja przebiegu pojazdu, kilometrówka