Firmowe auto używane do celów osobistych? Dosyć często taka sytuacja miała miejsce, jednakże jej kres pomalutku nadchodzi. Sprawne oprogramowanie jest w stanie wykryć każde nadużycie.


Wiele firm zatrudniając pracowników jest zobowiązanych wyposażyć ich w służbowe samochody, Najczęściej jest tak w przypadku , kiedy charakter pracy na wskazanym stanowisku wymaga ciągłego poruszania się. Jasne że takich zawodów jest wiele.


ewidencja przebiegu pojazdu
Author: Impassion Afghanistan
Source: http://www.flickr.com
Niebywale często było jednak tak, że służbowe auta były nie raz nie dwa wykorzystywane do osobistych celów , a wydatki naturalnie ponosili pracodawcy. W sytuacji , gdy nie było to bardzo częste działanie, pracodawca nie był w mocy udowodnić jakichkolwiek malwersacji ze strony pracownika - program do ewidencjonowania przebiegu pojazdu. Układ kontroli nie działał na tyle płynnie, aby wykryć różnorodne uchybienia i nadużycia, no chyba że byłyby one naprawdę ogromnych rozmiarów. Wraz z rozwojem techniki jest to jednak coraz prostsze, a pracodawcy w niebywale łatwy sposób mogą przyglądać się , do jakich celów zatrudniony używa firmowego samochodu i jak rozlicza się później z poniesionych w związku z tym koszów.

Jeżeli masz chęć zgłębić następne informacje na taki temat, zobacz tekst na portalu (http://myj-car.pl/myjnia-reczna/), a niewątpliwie on również okaże się dla Ciebie wyjątkowy!

Jest bowiem coś takiego jak ewidencja przebiegu pojazdu program. W gruncie rzeczy jest to jeszcze nowość, lecz zwolenników ma już niemało. Wszystko dlatego, że jego perspektywy są naprawdę godne podziwu. Rozpocznijmy od tego, że ewidencja przebiegu pojazdu program przede wszystkim upraszcza rejestrowanie tras przejazdu i jasne że wszystkich zakupów paliw jak i także wszelkiego rodzaju napraw. Należałoby ująć, iż ewidencja przebiegu pojazdu program jest nie tylko niezwykle pomocny w rozliczaniu przebiegu pojazdu oddanego zatrudnionemu do korzystania, ale także\też w przypadku samochodów nie ujętych w spisie środków trwałych firmy - (link do wpisu). Mowa w tym momencie jasne że o prywatnych samochodach pracowników użytkowanych niekiedy do pracy. Koszty zużycia w tym wypadku były do tego czasu naliczane według tzw. kilometrówki, co tak naprawdę nie za każdym razem było skrupulatnym naliczeniem.


samochód ciężarowy
Author: Bernd Hutschenreuther
Source: http://www.flickr.com
Dzięki używaniu tego programu są one jak najbardziej staranne czytelne i przejrzyste. Najnowszy program jest niebywałym udogodnieniem dla pracodawców, którzy dokonują rozliczeń z pracownikami bazując nie jedynie na zaufaniu, ale na konkretnych danych i ogromnie sobie go wychwalają.

Tags: ewidencja przebiegu pojazdu, kilometrówka