Fachowe kręcenie z powietrza.


Zdjęcia i filmiki wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze budzą ciekawość i wyobraźnię. Obraz oglądany z góry uzmysławia nam mnogość kształtów, kolorów i warstw, których normalnie nie możemy dostrzec. Piękno natury, zabytki, miasta, wielkie budowle i konstrukcje, a także przeróżne imprezy, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkowe emocje, dodają kontekst i budują magię konotacji
.
Widok z lotu ptaka
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Nasz firma oferuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (polecana firma) przy użyciu specjalistycznego ekwipunku latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, twórczą grupą ludzi, z pasją. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin latania, nasi specjaliści techniczni należą do jednych z najlepszych w Europie. Do każdego nowego zadania podchodzimy inaczej. Jesteśmy twórczy, mamy głowy pełne interesujących propozycji, dlatego staramy się nie powtarzać użytych pomysłów przy kolejnych projektach. W dążeniu do celu czyli zaspokojenia Klienta kierujemy się profesjonalnym podejściem do tematu. Kooperujemy z instytucjami, przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi.

Naszym kontrahentom oferujemy specjalistyczną, miłą obsługę, doradztwo techniczne – na najwyższym poziomie. Zapewniamy najwyższą jakość materiału video nagranego z powietrza. Nasza firma ma świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego, wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym kraju. Przy wyborze firmy świadczącej usługi wykonywania fotografii i filmików z lotu ptaka trzeba zwrócić uwagę na kwestię posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu działalność.

Jest teraz pomocna strona, która zawiera istotne informacje na opisywany temat, zatem nie zwlekaj tylko przestudiuj ją dokładnie.

Licencja UAVO jest gwarantem bezpieczeństwa i fachowości usług wykonywanych przez firmę.


Fotografie tworzymy za pomocą bezzałogowego modelu latającego, wynoszącego kamerę lub aparat do wysokości prawie 0,5 km. Za pomocą nawigacji satelitarnej oraz najnowocześniejszego urządzenia stabilizującego, nagrywamy dobry obraz w jakości full HD oraz zdjęcia w 24MPX rozdzielczości. Podczas FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, używamy podglądu na żywo.

Czy obecnie szukasz czegoś ciekawego na ten temat? Jeżeli tak, to poznaj dane dotyczące do firmy oraz przejrzyj ofertę skleposwietlenie.pl.

Obraz wysyłany jest prosto z aparatu i pokazywany na ekranie.

Takim sposobem możemy w całości kontrolować kadr. Każdemu zadaniu poświęcamy tyle czasu i pasji ile wymaga tego każde zlecenie. Tworząc nasz warsztat ciągle uzupełniamy go o najnowocześniejsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz atrakcyjniejsza.

Tags: Full HD, magia, fotografie, obsługa, firma