Dragon Ball - manga, anime i cykl gier komputerowych, które łączą kolejne pokolenia.


Mimo znacznych różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, w polskiej rzeczywistości nie brakuje entuzjastów japońskich kreskówek.


Jedną z najbardziej znanych produkcji tego rodzaju jest z pewnością Dragon Ball. Bazą scenariusza serialu stała się manga autorstwa Akiry Toriyamy. Źródłem pomysłów dla tego słynnego rysownika komiksów była natomiast chińska powieść pod tytułem "Wędrówka na Zachód".


Choć od światowej premiery pierwszego cyklu anime upłynęły trzy dekady, nadal cieszy się ona olbrzymią popularnością wśród młodszych i starszych wielbicieli tego gatunku. Przygody Son Goku, Bulmy i Kuririna bawią kolejne pokolenia widzów, a wiele przedsiębiorstw stara się odpowiedzieć na zainteresowanie Dragon Ball, tworząc gadżety z bohaterami anime - super się gra w dragon ball raging blast 2.


Nie dziwi zatem fakt, że kolosalnym sukcesem okazały się także gry Dragon Ball. PS3, komputery i inne konsole pozwalają fanom na wcielenie się w ukochane postacie i rozgrywanie porywających pojedynków. Jedną z ciekawszych gier opartych na przygodach Son Goku jest Dragon Ball: Raging Blast 2.

W opublikowanym tutaj artykule przeczytasz fascynujące informacje, ale upewnij się też, co jest w najnowszym linku. Bez ociągania po prostu go kliknij.

Chociaż produkcja ma już sześć lat, nadal zaskakuje graczy rewelacyjną grafiką i szeregiem pomysłowych patentów.


Katowice
Source: http://pixabay.com
Dragon Ball: Raging Blast 2 to modelowa bijatyka, w której doskonale opracowane pojedynki uzupełniane są wątkami fabuły serialu. Gracz ma do wyboru aż dziewięćdziesiąt wojowników, co otwiera olbrzymie możliwości prowadzenia rozgrywek i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.


Bijatyki to pozycje, w których najlepiej operuje się kontrolerami. Dzięki wykorzystaniu Dualshock 3 PC z pewnością zaskoczy nas swoimi możliwościami. Aby podłączyć kontroler do komputera należy zainstalować odpowiednie sterowniki - . Driver PC możemy bez problemu ściągnąć z Internetu.

Tags: gra, scenariusz, gadżety, świat, moc