Dom na czterech kółkach czyli nowy wymiar zwiedzania


Urlop bez wcześniejszego poszukiwania noclegów, bez nudnego podążania utartymi ścieżkami, możliwość obcowania z naturą według autorskiego planu, a do tego podróż w komfortowych warunkach.


Brzmi jak coś nieprawdopodobnego? Wręcz przeciwnie.


wynajem kamperów warszawa
Author: Forest Floors
Source: http://www.flickr.com
Ostrokrzew
Author: Muffet
Source: www.flickr.com


Ten niepozorny dom na czterech kółkach, jak mówią o kamperze turyści, sprawi, że wszyscy poczują się w nim błogo - fajny kamper Warszawa. Znajdują się w nim niezliczone udogodnienia. W części kuchennej jest lodówka, płyta grzewcza oraz kempingowy stół i krzesła. W części sypialnianej znajdują się wygodne łóżka.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niebywale ciekawe wpisy. Wystarczy kliknąć w adres tej witryny (https://extra.pl/mieszkania-na-sprzedaz-do-wynajecia.html). Jeżeli pojawią się jakieś wątpliwości, to z radością na nie odpowiemy.

Ich ilość zależy od rozmiarów kampera ale przeważnie jest w nim swobodna przestrzeń dla 5-7 osób. Co najważniejsze, wyposażony jest również w łazienkę dzięki czemu postój na skorzystanie z toalety czy wzięcie relaksującego prysznica nie jest wcale kłopotem. Nowoczesne kampery pozwalają na przemieszczanie się nimi zarówno latem jak i zimą gdyż w swoim wyposażeniu posiadają system sterowania temperaturą. Pakowny schowek zmieści wszystkie niezbędne rzeczy. Aby dodatkowo wykorzystać przestrzeń, na dachu lub na klapie bagażnika przymocowane są wsporniki do przewożenia nart i rowerów.


Pomyśleć można, że na takie komfortowe podróżowanie nie wszystkich stać. Jednak koszty wynajmu są nie wysokie w porównaniu do noclegów w hotelach. Jeśli chodzi o szybki wynajem kamperów Warszawa czy inne duże miasta, z racji konkurencyjnych firm, mogą zaoferować niższe ceny. Wypożyczalnie ścigają się w wymyślaniu rabatów, na czym zyskują klienci.


Należy dodać, że do kierowania kamperem wystarczy zwykłe prawo jazdy (zobacz również testy na prawo jazdy) kategorii B i nie trzeba się martwić ubezpieczeniem czy badaniami technicznymi.


Jeśli nabraliście ochoty na niezapomniany urlop w luksusowych warunkach, z możliwością oglądania uroczych zakątków Europy, rozważcie wynajem kampera .

Tags: oczy, urlop, nocleg, system, plan