Czy słyszałeś już o zdjęciach 360 stopni?


Jeżeli chodzi o dzisiejszą kulturę to da się zauważyć, że istotne są w niej obrazki. Przekaz musi być prosty, na fotografii musi być widać wszystko. Dlatego tak powszechna ostatnimi czasy jest fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma ukazać produkt w bardzo rzeczywistej formie. Przy takiej fotografii można zobaczyć daną rzecz z wszystkich stron.
Nie ma żadnego kłopotu z tym, żeby ujrzeć na przykład jak konkretna bluza prezentuje się na modelce. To zupełnie inny wymiar fotografii, który faktycznie bardzo przyciąga uwagę klientów.

Jeżeli przedstawiany tekst jest dla Ciebie interesujący, odwiedź odnośnik (lemans.pl/sklep/), a dowiesz się więcej informacji, które Cię niezwykle zafascynują.

Bo zupełnie inaczej patrzy się na zwykłe zdjęcie, a jeszcze inaczej spoglądamy na zdjęcie, które odzwierciedla każdy niuans.
fotograf
Author: Seth Anderson
Source: http://www.flickr.com
Dlatego jeżeli chcemy, żeby nasze produkty zostały dobrze pokazane na stronie internetowej to powinniśmy poprosić profesjonalistę o stworzenie fotografii obrotowej, szczególnie, jeżeli konkretne produkty można ujrzeć tylko na stronie www. Jeżeli nie prowadzimy żadnego zwykłego sklepu, to powinniśmy wziąć pod rozwagę zrobienie galerii w formie zdjęć obrotowych. To na sto procent będzie przyciągało klientów.Zdjęcia w technice 3D - przykłady na Obecnie wszystko mamy w 3D, wybieramy się na produkcje filmowe z tym znaczkiem i można nawet zobaczyć takie zdjęcia (ciąg dalszy tego zagadnienia- sprawdź przykłady) 360. Jak na razie zdjęcia tego typu są robione z myślą o produktach, ale na sto procent, z czasem, przejdzie ta moda na nasze codzienne fotografie. Bo wiele osób chciałoby posiadać fotografię w 3D, które może wysłać rodzinie, która jest oddalona o parę tysięcy kilometrów od nas. Jak na razie fotografia produktowa zajmuje pierwsze miejsce przy zdjęciach 3D. Pozawala to klientowi na przyjrzenie się produktowi. Widzimy wyraźnie, jaki dany produkt rzeczywiście jest. Nie trzeba prosić o podsyłanie dodatkowych zdjęć, bo nie daliśmy rady czegoś dostrzec. Na fotografiach 3D widzimy każdy szczegół. Jest to na sto procent genialne rozwiązanie, jednak powinni się tym parać profesjonaliści, bo inaczej, na naszej stronie pojawią się marne imitacje zdjęć 3D a to nie będzie dobrze świadczyło o nas, czyli o naszych produktach. Jeżeli nie mamy pieniędzy na zdjęcia obrotowe, to lepiej żeby nie kombinować i najlepiej wrzucić zwykłe zdjęcia. Ale z drugiej strony rzeczywistość jest taka, że powinniśmy inwestować w firmę, bo w innym wypadku nie będzie oczekiwanych efektów.

Tags: fotografia, zdjęcia