Ćwiczenia oraz treningi wydają się być bardzo ważne dla każdego — szczególnie dla tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia


Sporym utrapieniem dla dużej części osób, które pragnęłyby się ruszać, jest ich słomiany zapał. Nie mogą odnaleźć w sobie motywacji do treningu.
zabawki edukacyjne dla dzieci
Author: Sakena
Source: http://www.flickr.com


trener
Author: Florent Chretien
Source: http://www.flickr.com


Na naszej planecie jest z pewnością jedynie nieduża garstka osób, które potrafią znaleźć w sobie tyle zaangażowania, aby trenować często. Nie uciekają od treningu i nawet nie muszą się do nich przymuszać. Niestety większość ludzi nie ma tak żelaznej woli. Kiedy mamy trenować sami, to po dość krótkim czasie zauważamy, że sobie odpuszczamy, ponieważ na przykład źle się czujemy albo depilacja ostrów najnormalniej w świecie zwaliło nam się na głowę mnóstwo innych obowiązków. I tu z pomocą przychodzi trener. Zostanie on naszym motywatorem. Można umawiać się dla przykładu na siłowni i mieć z nim indywidualne zajęcia. Wtedy zapewne skupi na nas całą uwagę oraz będzie poprawiał wszystkie nasze błędy. Zajmie się sflaczałymi mięśniami i nie odpuści nam. Wyciśnie z nas siódme poty, a przecież o to chodzi w treningu. Profesjonalny trener jednak z pewnością nie przedobrzy. Będzie wiedział, jak dobrać nam ćwiczenia, aby nas rozkręcić, ale by nie przesadzić. Nikt przecież nie chce, żebyśmy ulegli jakiejś kontuzji. Tyczy się to zwłaszcza osób, które nigdy wcześniej się nie ruszały. Ich mięśnie są sztywne. Trzeba je rozruszać pomału.
Indywidualnie dopasowany trening z pewnością będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Rzecz jasna za zajęcia z trenerem będziemy musieli zapłacić, ale będzie warto. Prędko dostrzeżemy efekty swej pracy oraz siódmych potów.

Tags: fitness, czas, ćwiczenia, ćwiczeń, efekt