Co zrobić, aby zawsze dobrze prezentować się w jakichkolwiek legginsach?


Prawie każda pani ma, albo kiedyś miała w swojej komodzie ubranie, które nosi się bądź to jedynie w mieszkaniu, lub także na dworze - w zależności od figury czy zwyczajnie gustów.


zbliżenie - wyjazd
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com


Ubranie, o którym piszemy to legginsy, czyli poniekąd grubsze rajstopy z uciętymi stopami.


Niestety tego typu niby to rajstopy, niby to spodnie nie są rozwiązaniem na każdy sezon, ani na każdą kobietę. Naturalnie nie można by ich nosić z dowolnej okazji.

Zaintrygował Cię nasz wątek? Zatem kliknij w link do serwisu kraków pływanie i ciesz się innymi tekstami. W razie jakiś pytań - zwróć się do nas.

Jednak w codziennych stylizacjach znakomicie pasują do np. dłuższej koszuli lub tuniki. Doskonale wyglądają na kobietach, które dzięki codziennej aktywności fizycznej nie uskarżają się na zbędne kilogramy. Jeżeli chciałabyś zacząć nosić legginsy czarne stylizacje będą pasować na dużo okazji. Nie na wszystkie oczywiście, ale jeśli wyszukasz np. przez internet jakiejś inspiracji, to na pewno po chwili będziesz zadowolona z końcowego rezultatu.


motocykl


Krzysztof Hołowczyc
Author: PokerStars.com


Co ciekawe, legginsy funkcjonują już od bardzo długiego czasu oraz są wykorzystywane również do wykonywania ćwiczeń, np. fitness. Miej na uwadze jednak, że wyjątkowo cienkie legginsy, nawet jeśli będą czarne, powinny być traktowane jak rajtuzy i ubierane pod np. spódnicę. Legginsy mogłyby zostać wyprodukowane z różnych surowców, choćby lateksu albo skóry, jednak prawie zawsze będą trochę błyszczące. Sprawia to, że 2 razy bardziej podkreślone są wszelkie defekty osoby, która je nosi.
Wszystkie fałdki byłyby uwidocznione na pierwszy rzut oka, dlatego też czasami przed ich nałożeniem należałoby zatroszczyć się o swą kondycję. A kiedy już to zrobimy, z pewnością to Ty pierwsza zaczniesz czuć wielką satysfakcję z posiadania np. czarnych legginsów.

Tags: trening, sezon, ćwiczeń, sportu