Co polecają góralskie domki Szczawnica i dlaczego warto wybrać się na szlaki po tej lokalizacji?


Planujesz wybrać się na wakacje i nie wiesz gdzie je zrobić? Chcesz podziwiać malownicze widoki i cieszyć się rześkim powietrzem? Postaw na Szczawnicę!

W Państwa ręce gospodarze z gór dają lokalizacje złożoną z wygodnych, całorocznych kwater góralskich w Szczawnicy.


chatka
To plastyczne, pełne ciszy a także spokoju lokum z przepięknymi widokami na rysy gór. Osada kwater gustem nawiązuje do rejonu, gdzie jedyne w swoim rodzaju, niebanalne dla każdego domku wnętrza (łącznie z meblami regionalnymi gustownie, bogato zdobionymi) i inne części wewnątrz i na zewnątrz to skutek żmudnej pracy znanych stolarni. Jest to między innymi również istotny powód dla którego trzeba to miejsce odwiedzić, zobaczyć, jak również zamieszkać i pokochać. Szczawnica to bardzo dobra okolica dla wczasowiczów chcących zapoznać góralską ziemię. Góralskie domki Szczawnica zapraszają swoich gości wyglądem i wyposażeniem - obejrzyj góralskie domki w Szczawnicy. Góralskie domki Szczawnica charakteryzują się uznaniem wśród turystów którzy chcą mile spędzić wakacje na łonie natury.

W tej lokalizacji należy odwiedzić szlaki - patrz na wypoczynek-pieniny.pl/. Co istotne, Małe Pieniny są niepomiernie malownicze, jednak rzadziej wykorzystywane przez turystów niż z kolei okolice Sokolicy i Trzech Koron. Jednak pójście szlakiem niebieskim prezentującym najbardziej interesujące bajeczne miejsca tych okolic sugerowane jest każdemu. Szczawnica szlaki wyprowadzają z Czorsztyna do Szczawnicy przez Pieniny Właściwe. Stąd z kolei można się nimi dostać do Przełęczy Rozdziela, czyli konkretnie do okolic Pienin i Beskidu Sądeckiego. Termin dojścia od Szczawnicy do Przełęczy w jedną stronę to jakieś pięć godzin po łagodnym grzbiecie w otoczeniu malowniczych pastwisk i łąk, jak również przepięknych widoków. Szczawnica szlaki zapraszają zatem turystów.

Szlak wczasowy Małe Pieniny można rozpocząć już w Szczawnicy przy schronisku Orlica, blisko obok Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej, które wreszcie również trzeba odwiedzić.

Czy jesteś zadowolony z tematu tego wpisu? Jeżeli tak, to podaję również mój link (https://calus-p.pl/87-stojaki-rowerowe-ze-stali-nierdzewnej-) do kolejnej strony. Zapraszam!

Kolejno swoje kroki należy skierować w stronę Palenicy. Kierując się w jej stronę mija się m.in. Salomonowe Doliny.


Szlak nie prowadzi na szczyt góry, ale pozwala natomiast na zwiedzenie Szafranówki i okolic Przełęczy Maćkówki, czyli lokum, który jest mniej znany wśród wczasowiczów, którzy często zwiedzają Palenicę.

Tags: nocleg, lokalizacja, konie, miejsca, szlaki