Butelka antykolkowa. Czy naprawdę pozwala zwalczyć kolkę?


Jedni uważają, że to wspaniałe antidotum na brzuszkowe ambarasy dzidziusiów. Inni, iż to tzw. „pic na wodę”.


Czy butelki antykolkowe naprawdę pomagają ograniczyć tę przykrą uciążliwość, jaką jest kolka niemowlęca? Rodziców wypatrujących magicznego specyfiku na kolkę muszę rozczarować – nie ma jednego i skutecznego antidotum na tą niemowlęcą uciążliwość.


metoda


Z jakiego powodu? Jako że, pomimo wielu badań jak też olbrzymiego postępu medycyny, powody kolki niemowlęcej zostają nadal dużą tajemnicą.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj (https://ziarnozycia.pl/odmiany-nasion-marihuany/) danych na innych stronach - odnajdziesz je, klikając w odsyłacz znajdujący się poniżej.

Jest tak wiele teorii na jej temat, jak i różne środki i metody radzenia sobie z nią. Niestety to, co sprawdza się w wypadku jednego malucha, niekoniecznie przyniesie ulgę innemu. Aby ulżyć potomkowi, zdesperowani rodziciele poszukują cudownego antidotum. Jak się zdaje, pomóc może butelka antykolkowa. Jej producenci perswadują, że wpływa na zmniejszenie stopnia rozdrażnienia dziecka jak też częstotliwość występowania kolek.
Istnieje wiele sposobów radzenia sobie z tą przykrą uciążliwością.

Ten materiał jest dla Ciebie ciekawy? Jeżeli tak to, przejrzyj także podobne wpisy (https://psychiatrabydgoszcz.com.pl/leczenie-depresji/), które zawierają informacje na przedstawiany temat.

Od kołysania na rękach, wożenia w wózeczku, poprzez kąpiele w ciepłej wodzie, masaż brzucha, po przeróżnego rodzaju herbatki ziołowe oraz środki farmakologiczne. Gdy rodzicielka karmi piersią, powodu można wypatrywać w jej diecie. Warto na jakiś czas zrezygnować z dań mlecznych, ostrych sosów czy składników powodujących wzdęcia i sprawdzić, czy kolka nie ustąpi. Niezwykle często stosowanym sposobem jest również stosowanie do karmienia malca specjalnej butelki antykolkowej, o których warto poczytać -> Spółka Akcyjna.


Butelki tego typu różnią się od pospolitych butelek tym, iż posiadają specjalny system zapobiegający przedostawaniu się pęcherzyków powietrza do mleka. Takowe butelki jak też rozluźniający płyn do kąpieli nabędziesz w sklepie on-line. Koniecznie jednak na początku o tym czytaj - idź na mój blog.

Tags: dolegliwości, kąpiele, czas, sklep